Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Facebook hesabımı nasıl doğrulayabilirim?

Konu

Merhabalar, kişisel facebook adresimi nasıl facebook'a ben olduğumu doğrulayabilirim hesabımın açılış tarihi kasım 2012

Nasıl

Hesabına şikayet kasıp engel yemesini sağlayabilirsin. Bu durumda giriş yapınca senden doğrulama için kimlik bilgilerini isteyebilir. O sırada kimliğini onaylatabilirsin.

(15-05-2019, Saat: 19:06)cheff Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl
Profil resminin altında onay simgesi geliyor onu demek istiyorum kalkan gibi
(15-05-2019, Saat: 23:10)[∂я] ѕтяαηgє Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hesabına şikayet kasıp engel yemesini sağlayabilirsin. Bu durumda giriş yapınca senden doğrulama için kimlik bilgilerini isteyebilir. O sırada kimliğini onaylatabilirsin.
Teşekkürler

Doğrulama Derken Bu İcondan mı Bahsettiniz ?
[Resim: 5cdc8cd144b07_facebook-verified-account1.png]

Steam Yutup | Rep
Hayır güvenlik doğrulaması olarak diyorum doğrulanan hesapların altında kalkan resmi oluyor addaha

bende de oldu hesabının onaylanması için kimligini göndermen gerekiyor o şekilde açıyorlar.

sanırım kimlik bilgilerini falan paylaşacaksın ama emin değilim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
SMM ucuz |En Yeni facebook Servisleri Geldi ⚡|facebook grup üyeleri Türkiyede Tek ? tolgaakkus 1 1,839 04-04-2021, Saat: 21:25
Son Yorum: tolgaakkus
Facebook Hesabını Satan var mı? Emrullah* 10 2,204 08-07-2020, Saat: 18:18
Son Yorum: kimeneki
facebook tarzı yaptığım sitem sizide beklerim bludeveloper 6 2,124 08-07-2020, Saat: 18:15
Son Yorum: kimeneki
Türkiye nin Yeni Facebook u !AKINCI! 11 2,704 02-12-2018, Saat: 10:41
Son Yorum: .CrosS*
Emrullah > Facebook Yeni Anket PSD Emrullah* 18 3,110 23-06-2018, Saat: 11:33
Son Yorum: AdaletNamluda

Task