Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Entry Fragger Nedir – Kime Denir ?

Konu

Entry Fragger Nedir – Kime Denir ?

Her elin başında mermiye kafa atan kişiye denir. Entry Fragger, o round’daki ilk kanı döken, yani ilk leşi alan kişidir. Kendisi özellikle terörist tarafında çok değerli bir roldür ve en önden gidip adam vurmaya çalıştığı için takımın yiğididir. Düşmanın bir adamını düşürür ve takımını düşen kişinin olduğu yere yönlendirir. Mesela Dust2 haritasında Roundun başında  “A Long” bölgesinden bir Anti Teröristi öldürdü. Takımını hemen “A” tarafına oynanması konusunda bilgilendirir. Böylece Terörist takımı ilk kill yani entry frag avantajlarını kullanmış olurlar.
Entry Fraggerler, genellikle yukarıda bahsettiğim gibi IGL rolündeki oyuncularının komutuna göre hareket ederler. Entry Fragger rolündeki oyuncunun, round sonuna kadar ölmeden durması beklenmez. Mermiye ilk kafa atan kişiye dendiğini söylemiştim zaten. İlk kanı akıtıp, takımının bomba alanına girmesini sağlayıp ölmesi çoğu zaman o round için görevini yerine getirdiği anlamına gelir. Aiminin iyi olması ve hareket kabiliyetinin yüksek olması önemlidir. Bu özellikler olmasa bile takım arkadaşlarından destek alarak entry frag’i alabilir.

Sağ olasın .

Eywallah

REHAREIZ Since 2 0 1 4 - 2 0 1 8
Eski Bir Efsanenin yarim kalmis hikayesi
Ben Şeytan Değilim Ama Şeytanın Benden Ögreneceği Çok Şey Var !
Eyvallah Teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ayar dosyası, convar nedir? alphaearth 1 656 06-07-2018, Saat: 02:32
Son Yorum: MawiLarq
EasyAntiCheat - [EAC] Nedir ? //Detaylı Anlatım 'SametBEY [LJ] 6 868 19-05-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Demirhann
The Supporter Nedir – Kime Denir ? D'n'S 8 817 13-05-2018, Saat: 00:29
Son Yorum: [Sahipsizler]
The Lurker Nedir – Kime Denir ? D'n'S 9 910 13-05-2018, Saat: 00:29
Son Yorum: MuhammeDesigN
CS:GO | Oyun içi Kasalar Nedir ? / Neler Çıkar ? Emrullah* 6 898 13-05-2018, Saat: 00:25
Son Yorum: MuhammeDesigN

Task