Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Eklenti yazarlarına ücretsiz test serveri!

Konu

(05-05-2019, Saat: 00:19)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tek bir test serverine birden fazla kişi kontrol etmesi sanırım mantıklı değil.
Tek bir server değil 3 server.

(05-05-2019, Saat: 00:20)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2019, Saat: 00:19)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tek bir test serverine birden fazla kişi kontrol etmesi sanırım mantıklı değil.
aynı şey ama biri eklenti denerken diğeride kendi eklentisini yükleyip map değişirse kıyamet kopar  Kahkaha

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
(05-05-2019, Saat: 00:24)SKYNLEXX* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2019, Saat: 00:20)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
aynı şey ama biri eklenti denerken diğeride kendi eklentisini yükleyip map değişirse kıyamet kopar  Kahkaha
Orası öyle ancak her test yapan için sunucu açabilcek kadar yer yok 3 serverde fazlasıyla yeterli olacaktır olmassa birkaç yola başvururuz.

Serverde toplam 26 kişiyi eklemiştim ancak isimleri ve e postaların kimlere ait olduğunu not almadığım için ekli olanları sıfırladım isteyenler tekrar ekletebilir, konuyu güncel tutacağım.

Benim vardı da hiç girmedim. HLDS kullanıyorum. Ama çoğul kişilerde test edilecek eklentiler için beni ekleyebilirsin. Ekletmek için mail adresimizi yorum olarak buraya mı gönderelim yoksa sana özelden mi iletelim ? @"EmirhanKURT"

Bu işte eklenti testinden çok map deniyen arkadaşlar oluyor.
Bunlar konusunda bence bir iki laf edelim çünkü bu server eklenti test serveri yani burada map vs. deniyemezsiniz.
Eğer eklentiyi test edeceksenizde başkasının test etmediğinden emin olun ve o zaman işe başlayın aksi taktirde serverde karşamalar olabiliyor.

(05-09-2019, Saat: 13:25)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özelden iletin
[email protected]

Ücretli Grafik Tasarım İçin "ÖM" Atınız.

Counter Strike 1.6 :   9 5 . 1 7 3 . 1 7 3 .
1 1 0

TeamSpeak3 :    CoReCTioN

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task