Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | CSPLUGİN.CO Site Tanıtımı

Konu

Son Düzenleme: 13-04-2019, Saat: 21:52, Düzenleyen: ` ripeNess.
Server kurmada en büyk yardımıcız

Neden bizi seçmelisiniz ?
Çoğu sitede paylaşılan eklentileri öenmli olanları sizin için seçip karşınıza hazır şekilde paylaşıyoruz ...

Çoğu sitede varsa zaten neden birdaha paylasiorsunuz saçma benim fikrime göre .

Aranipta olmayan ücretli eklentileri vs düzgünce tekrardan kodlayip paylasirsaniz çok daha yararlı olur.

(13-04-2019, Saat: 20:08)Q47. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çoğu sitede varsa zaten neden birdaha paylasiorsunuz saçma benim fikrime göre .

Aranipta olmayan ücretli eklentileri vs düzgünce tekrardan kodlayip paylasirsaniz çok daha yararlı olur.
Blog işleyişinde ilerliyoruz ve cs 1.6 yaralı bir eklenti bulduğumuzda paylaşıyoruz bu bulduğumuz eklentiler dünya da bulunan bütün cs 1.6 forumları paylaşılan (en çok ülkemizden) eklentiler oluyor. Ücretli eklentileri amxx formatında paylaşıldığı için hala sma dosyasını çevirmeye çalışıyoruz başardığımızda bütün ücretli eklentileri paylaşacığız ... #Saabe

TÜRKİYE'NİN CS PLUGİNİ BLOGU : CSPLUGİN.CO 
Varolan eklentileri author değiştirip paylaşmak ne kadar doğru ?

(13-04-2019, Saat: 20:22)Optimize Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Varolan eklentileri author değiştirip paylaşmak ne kadar doğru ?
Dostum isteyen istediği yerden indirsin ben kendi siteme reklamını yapıyorum beni sitemde ki verileri kullanan kişilere bu durumdan şikayetçi olan plugin yapımcıları paylaştığım postun altına benim bu plugin author değiştirirmisin desin bi kaynak versin istediği adı anında güncellerim çok sıkıntı yapmayın bu işleri ..!

TÜRKİYE'NİN CS PLUGİNİ BLOGU : CSPLUGİN.CO 
Normal Olarak author kısmını düzgün yazsanız veya aldığınız yeri Belirtseniz. Böyle Bir sorun Olmaz

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(13-04-2019, Saat: 21:09)qRunt..`` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal Olarak author kısmını düzgün yazsanız veya aldığınız yeri Belirtseniz. Böyle Bir sorun Olmaz
Katılıyorum.

Author değiştirmesen yorum atmazdım buraya, senin yaptığın emek hırsızlığı.

gülüyorum yanlızca , saçmalık

boş bir proje. saçmalık. emek hırsızlıgı.

today is the first day of the rest of your life

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Site Teması İstek dalyan 14 541 20-11-2019, Saat: 17:07
Son Yorum: Pizza
Silinmiş Konu   | Web site script istek Gamefairys 1 358 30-08-2019, Saat: 21:37
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | sblinux.com Site Dosyaları RouterScript 1 374 25-01-2019, Saat: 20:28
Son Yorum: ` bRae
Silinmiş Konu   | Web Site İçin Logo AwpSlayer 2 339 29-12-2018, Saat: 23:14
Son Yorum: Emre Özdemir
Silinmiş Konu   | #ÜCRETSİZ NETFLİX Hesabı Veren SİTE! muh4mmed 1 983 09-12-2018, Saat: 13:18
Son Yorum: MawiLarq

Task