Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CSGoMod hata

Konu

Son Düzenleme: 24-08-2019, Saat: 13:19, Düzenleyen: ITenGriTR.
MERHABA BEN OYUNYONETİCİSİ MÜŞTERİSİYİM YAKLAŞIK 7-8 SENEDİR OYT DE BARINIYORUM FAKAT EKLENTİLERE GİRDİKTEN SONRA CS - GO MODU AÇIYORUM SERVER 20-25 KİŞİYE ULAŞINCA BİR ANDA ÇÖKÜYOR CS - GO MODDA BİR SIKINTI VAR PANEL EKLENTİ LOGLARINA BAKIYORUM GÖRÜNMÜYOR BU DÜZELECEKMİ BIKTIM ARTIK SERVERI TAM DOLDURUYORUZ BIR ANDA CRASH YİYOR ÇÖKÜYOR SERVER

o mod 32 kişide 4 saat boyunca denendi ve tüm oyuncular durmaksızın işlem yaptı ( kasa açma, otomatik kasa açma) ve server çökmeden dayandı hatta cpu değerleri 30'u geçmedi o büyüklüğe rağmen bence başka bir eklentiniz yapıyor olabilir.

(24-08-2019, Saat: 13:10)drunkxxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MERHABA BEN OYUNYONETİCİSİ MÜŞTERİSİYİM YAKLAŞIK 7-8 SENEDİR OYT DE BARINIYORUM FAKAT EKLENTİLERE GİRDİKTEN SONRA CS - GO MODU AÇIYORUM SERVER 20-25 KİŞİYE ULAŞINCA BİR ANDA ÇÖKÜYOR CS - GO MODDA BİR SIKINTI VAR PANEL EKLENTİ LOGLARINA BAKIYORUM GÖRÜNMÜYOR BU DÜZELECEKMİ BIKTIM ARTIK SERVERI TAM DOLDURUYORUZ BIR ANDA CRASH YİYOR ÇÖKÜYOR SERVER
Kullandığın mod paneldeki default. csgo mod ise çökme sorunu 2gün önce düzeltildi çökmeye neden olan sistem moddan kaynaklı değildi oyunyoneticisi map değiştirme sistemini etkileyen bir fonksiyondan kaynaklıydı 2 gündür bu sorunu yaşamıyor olman gerekiyor.

Ayrıca şu Caps Lock'u kapatın

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Csgomod Kurabilecek umuthardworking 0 161 23-12-2019, Saat: 19:19
Son Yorum: umuthardworking
Ts3 Hata cheff 1 298 27-02-2019, Saat: 16:11
Son Yorum: akSakaLLı.
Yanlış Hata İle Youtube Açığını Bulmak. Emrullah* 9 338 16-11-2018, Saat: 23:38
Son Yorum: !AKINCI!