Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CSAilesi LOGO Yapım 3 - Yu Masuda - TheZeRo!

Konu

Son Düzenleme: 04-02-2018, Saat: 00:50, Düzenleyen: Demirhann.
Tasarım Yapımcısı : Yu Masuda Edited : TheZeRo!
Tasarım İsmi : CSAilesi LOGO #3
Tasarım Sürüm : 1.2
Kullanım Alanları & Onemli Bilgileri : Mascot Editleyip serverinize ve bannera koyabilirsiniz. Fontu sevmediyseniz değiştirebilirsiniz. dafont.com dan güzel fontlarda indirebilirsiniz (Yazı Şekli)

Tasarım Görüntüsü :
[Resim: 5G4Ymz.png]

Rar Şifresi Ve Download :

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

.rar CSAİLESİ MASCOT.rar (Dosya Boyutu: 361.42 KB | İndirme Sayısı: 34)
Kardeşim sana 3. uyarım bak bu forumdan uzaklaştırmak felan istemiyorum tasarımların güzel foruma katkın var ama bak bu tarz logo paylaşımlarını Grafik Bölümünde açmalısın .. @TheZeRo!

Şimdilik ben gene taşıyorum ama tekrarı olursa 1 gün uzaklaştırma vericem .

@ Demirhann Diğer konum alıntı değil sadece mascotu aldım herşeyini düzenledim neden kapattın ?

Sen sadece mascotu almamışsın kardeşim şayet öyle birşey olsaydı tabiki paylaşılmasına izin verirdim . Senle şahsi veya şahsi olmayan bir sorunum yok . Ben sadece bizim belirlediğimiz kurallar içerisinde forum üyelerinde yardımcı olmaya çalışıyorum .. BraveMan mascotun linkini paylaştı orjinal halini , sen arka planı değiştirmissin ve yazıları değiştirmissin yani bunda birşey yok tasarımla uğraşan her arkadaşın yapabileceği birşey diye düşünüyorum . Bu olayda bana göre alıntıya giriyor . Bu sebepten ötürü kapattım konunu .. @TheZeRo!

Logo Banner Zaten Photoshop'da Yapan bir nesil yetişiyor görünce gülüyorum.

Adobe İllustrator Programı dururken photoshop'ta çizim yapmaya kıvrananları görünce gülmemek elde değil.

güzel begendim

Teşekkürler Güzel Paylaşım

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Eyw kardeşim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Dev Maskot&Logo Arşivi +30 [Sadece bu forum] Pelinsu 76 2,741 27-07-2023, Saat: 18:24
Son Yorum: Manoly
ScreamDesignn | Maskot&Logo Çizimi ScreamDesign 49 1,347 06-05-2023, Saat: 14:54
Son Yorum: thebymortal
Anka Kuşu Mascot Logo xSwezzyOfficial 2 356 04-11-2021, Saat: 13:49
Son Yorum: nihatozturkxd
Rabisu Logo Template | SkullHD SkullHD 9 508 04-04-2021, Saat: 01:48
Son Yorum: ready2die231
Banner için Mascot Logo Arşivim [13Tane] FearLeSS DesigN 101 10,761 21-02-2021, Saat: 12:14
Son Yorum: goldberg Graphic

Task