Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Cs1.6 Steam Bunny,Duck CFG

Konu

Arkadaşlar herkese merhaba cs1.6(steam) kullanmaktayım ve bilindiği gibi birçok cfg çalışmamaktadır.
genellikle bunnysiz yani bunny kapalı olan sunucularda oynamaktayım ve bu sunucularda mause topuna basılı tutarak yada space basılı tutarak bunny yapabilmek istiyorum.
non-steam oynarken bu tarz cfg leri kullanarak bu istediklerimi yapa biliyordum. Ancak steam olarak cs1.6 oynadığımda bu cfgler çalışmamaktadır.
her seferinde tıklamak değilde 1 kere space yada mause topuna basılı tuttuğumda sürekli bunny yapabilmek istiyorum.
bunun için bir config varmıdır yada steamda çalışabilen bir hilede olabilir teşekkürler.

Not: Mümkün ise aynı şekilde SHIFT tuşuna basılı tutarak duck yapabilen bir config de istiyorum Çok Teşekkürler.

güncel

++++ güncel

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Steam Valve İndirimleri By.KinG 1 357 24-12-2019, Saat: 12:17
Son Yorum: By.KinG
[Steam Cs]Jailmod açıkken servere girince atıyor Clowerdark 0 194 29-06-2019, Saat: 11:37
Son Yorum: Clowerdark

Task