Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

[CS:GO] Killer Info

Konu

Son Düzenleme: 08-06-2017, Saat: 14:24, Düzenleyen: Anıl Can.
Plugin Adı : Killer Info
Plugin Sürümü : 1.4.1
Plugin Yazarı : Berni, gH0sTy, Smurfy1982, Snake60

Açıklama : 

Bu eklenti öldüğünüz an sizi öldüren kişilerin bilgilerini veren bir eklentidir.Eğer bu bilgileri görmek istemiyorsanız !killerinfo yazarak kapayabilirsiniz bir kere daha yazarsanız açılır.

[Resim: RPbEqY.png]

Cvarlar :

kid_printtochat   Default : 1   Değeri 1 olursa chatta öldüren kişilerin bilgileri çıkar
kid_printtopanel    Default : 1   Değeri 1 olursa panelde( resimdeki panel ) öldüren kişilerin bilgileri çıkar
kid_showweapon   Default : 1  Öldüren kişinin silahını söylemesini açar.
kid_showarmorleft    Default : 1  Öldüren kişinin kaç armoru kaldığını söylemesini açar.
kid_showdistance    Default : 1  Öldüren kişinin ne kadar mesafe olduğuna dair bilgi mesajınu açar
kid_distancetype    Default : 1  Mesafeini ölçü birimi.Metre yada feet.
kid_announcetime    Default : 1  Öldükten sonra çıkacak bilgi mesajının ne zaman sonra çıkacağını belirler. 
kid_defaultpref    Default : 1  Değer eğer 0 olursa !killerinfo yazmazsa hiçbir bilgi çıkmaz oyuncuya.

Rar Şifresi :
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

.rar killer_info.rar (Dosya Boyutu: 29.22 KB | İndirme Sayısı: 8)
Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

Teşekkürler.

CapitaLL | Zombie WarS |'TR
Sağ olasın .

Önemli değil

Eywallah

REHAREIZ Since 2 0 1 4 - 2 0 1 8
Eski Bir Efsanenin yarim kalmis hikayesi
Ben Şeytan Değilim Ama Şeytanın Benden Ögreneceği Çok Şey Var !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task