Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | CS 1.6 Hareketli Hydra Banner Best

18
1066

Konu

yaw bi susun
yeter kafami qitniz ya yeter bune salak siniz galiba arka planda diorum gizli olan
bisiler var silersem azalair yeter le konuyu biriniz kapatin biktim 15 katini bilioyurmus sen benim neyse bi salin
cok bilmis bi bqk bildiginiz yok sonra kufurle karsilik oluyo neden aceb kapat konuyu dedikce aciosun
bide ss atior
bilmioz sanki gizli ghost olan yani invisible background dan bahsediorun onlari silip azalticam anladinmi iq yettimi biktim

(18-03-2019, Saat: 17:32)em0ji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaw bi susun
yeter kafami qitniz ya yeter bune salak siniz galiba arka planda diorum gizli olan
bisiler var silersem azalair yeter le konuyu biriniz kapatin biktim  15 katini bilioyurmus sen benim  neyse bi salin
cok bilmis bi bqk bildiginiz yok  sonra kufurle karsilik oluyo neden aceb kapat konuyu dedikce aciosun
bide ss atior
bilmioz sanki gizli ghost olan yani invisible background dan bahsediorun onlari silip azalticam anladinmi iq yettimi biktim
Saygını koruman lazım diyoruz sen halen hakaret ediyorsun demekki düzgün bir terbiye görmemişsin kardeşim. @ MawiLarq Emir bi el at.

@em0ji Gülücük Karşında ne çocuk var nede kafasız bir insan hakaret tekrarında forumdan uzaklaştırılacaksın.

Son Düzenleme: 18-03-2019, Saat: 18:13, Düzenleyen: em0ji.
atiliyim da Kurtulun Gülücük siz siniz Kafasizlar Cocuk var iste Cocuksu hareketler yapiorusunuz birinizde adam olun Yargi Adamlik taslayip naminmi artior Adam olmayip ta boyle seylere bulasmayin Cok botsunuz Az insancil olun

sizleri kafama takicak kadar bos degilim gidin bos insanlara takilin belki orda krallarin Bosu olursun cok boşşşşşşşşşşşşşsunuz

@em0ji daha fazla boş yapmayacaksan yol al .

Union CSGO Mode
(18-03-2019, Saat: 18:11)em0ji Adlı Kullanıcıdan Alıntı: atiliyim da Kurtulun Gülücük siz siniz Kafasizlar  Cocuk var iste Cocuksu hareketler  yapiorusunuz birinizde adam olun Yargi Adamlik taslayip naminmi artior Adam olmayip ta boyle seylere bulasmayin Cok botsunuz Az insancil olun

sizleri kafama takicak kadar bos degilim gidin bos insanlara takilin belki orda krallarin Bosu olursun cok boşşşşşşşşşşşşşsunuz

"boşşşşşşşşşşşşşsunuz" Bize çocuk diyorsunuz fakat tavırlarınız bizim sözde "çocuksu" görüntümüzü size yansıtıyor.

Açık söylemek gerekirse türkçe hocan kim ? sana türkçeyi tam anlatamamış yarıda kesmiş zeka yaşını sormuyorum bileki Benim adamlığıma laf edemezsin Bu 1
2. Kendini birşey sanmak ile forumda kendini bilmişlik yapamazsın
3.Biz boş insansak ve boş insanların yeri ise burası Senin işin Yok burada Defolabilirsin.

KK.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | İstek Banner bayarsunucum 1 317 18-09-2020, Saat: 16:25
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | BANNER YAPIMI Akpınarr64 1 435 18-09-2020, Saat: 15:33
Silinmiş Konu   | SERVERİM İÇİN TS3'E BANNER YAPACAK? (ACİL) naspeca75 1 295 18-09-2020, Saat: 15:33
Silinmiş Konu   | İSTEK BANNER adasdasd12 1 313 18-09-2020, Saat: 15:29
Silinmiş Konu   | Banner İstek adasdasd12 1 279 18-09-2020, Saat: 15:29

Task