Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

CS 1.6 100% Lazım olan pluginler. Nerden Bulabilirim nasıl yapabilirim ?

Konu

Ben Kendi sunucumu kurmak istiyorum oyunyöneticis vs. gibi yerlerden değilde kendim başka ipden açmak istiyorum.Şimdi diyelim sunucu aldım gerekli pluginler nelerdir? Nerden bulabilirim ?

- Naber müdür
rHLDS kurmalısın amx modx 1.8.13 kurup ful mod addons ila desteklersen temel düzeni yapmış olursun allienmoddersde def. files lar var ordan bi bak derim ancak bu iş büyük büyük mevlalarda paran yoksa girmeni tavsiye etmem.

@ MawiLarq yok sadece tek sunucu alıp deniyicem acaba link atarmısın ?

- Naber müdür
@XaRex böyle da 1.6 kurma scriptleri vardı otomatik o kursun bence @OmerSRN de vardır.

@PawNod' o scriptteki bozuk map deısınce sw kapanıp acılıo

Sağlam scriptler vardır yoksa elle kuracak

Sunucu derken sadece kendine 1 servermi kurucaksın yoksa servermi satıcaksın

bende saglam dosyalar varda kımseye vermem saglam bı panelde var 1 2 hatası duzelse en ıyı panel olur Gülmekten Ölüyorum

Hlds üzerinde eklentilerinizi denemenizi tavsiye ederim. Yada istediğiniz moda göre yardımcı olabilirim.

Tekrar Görüşmemek Üzere.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Etkinlik   | Kendinizi nasıl neşelendirirsiniz? Bolobol 0 6,165 13-08-2023, Saat: 23:37
Son Yorum: Bolobol
YILBAŞI İÇİN JBMENU NASIL ? BugraBey43 13 1,107 27-11-2021, Saat: 18:34
Son Yorum: 23423423423
nerden server alayım ByCS 0 107 20-12-2020, Saat: 20:24
Son Yorum: ByCS
EN HIZLISINDAN ŞU AN BİOHAZARD PLUGİNCİ LAZIM vahdet 1 185 26-04-2020, Saat: 15:05
Son Yorum: vahdet
Yardi : Arkadaşlar Filmorada Reklam Veriyor Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Düzeltebilirim Spring - BEY 0 4,260 15-12-2019, Saat: 14:47
Son Yorum: Spring - BEY

Task