Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

.Comlu domain almak istiyorum.

Konu

Arkadaşlar .Comlu domain Satın almak istiyorum ama ucuz ve güvenilir bir firma bulamadım açıkçası bakiyorum. 70 80 TL domain başı istiyorlar. Biraz daha uygun biseyler bakiyorum. Onerebileceginiz firma var mıdır? Veya indirim yapabilecek bir firma vs.(kodla)

Godady ucuz sanırım ilk alışverişte türkiyede olsun diyorsan yöncü, isimtescil varda bunlarda biraz pahalı kaçar

Godadyde şöyle bir sorun var mobile mesaj geliyor ya o güvenliğin kaldırılması gerekiyormuş o güvenlik olunca olmuyormuş bı arkadaş öyle dedi ama bugün akşam deneyeceğim. Farklı ucuz firma önerileriniz var mıdır?

Kesinlikle GODADY!
150 TLlik yanlış bir domain aldım iadesini filan verdiler,gayet iyi ilgileniyorlar ve kaliteli hizmet sağlıyorlar. Tavsiye ederim.

(29-08-2019, Saat: 16:07)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle GODADY!
150 TLlik yanlış bir domain aldım iadesini filan verdiler,gayet iyi ilgileniyorlar ve kaliteli hizmet sağlıyorlar. Tavsiye ederim.
Godaddy yi öneren ilk kişisin Gülmekten Ölüyorum

Projeler | İletişim | Web
--------------
(29-08-2019, Saat: 16:16)SoyutArı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2019, Saat: 16:07)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle GODADY!
Godaddy yi öneren ilk kişisin Gülmekten Ölüyorum
Dostum görüşüm kişisel Gülmekten Ölüyorum Vallahi bana bir sıkıntısı olmadı Godady'nin Gülmekten Ölüyorum

Şimdi domain aldıgın zaman hosting'e de ihtiyacın var ben yoncu.com oneriyorum domain + host 1 yıllık 69TL hosting özellikleri herşey sınırsız.

Ücretsiz sağlam hosting verenler var.Araştır bulamazsan bana yaz,seni yönlendiririm.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task