Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Burak Demirhan | Banner Pack ( Ts3 , Oda İçi )

Konu

Tasarım Yapımcısı : Demirhann
Tasarım İsmi : Burak Demirhan Banner Pack #20
Tasarım Sürüm : v20
Kıllanım Alanları & Onemli Bilgileri : TeamSpeak3 Ve Odaiçi Banner

Tasarım Görüntüsü :
[Resim: OLZ90n.gif]
[Resim: jW21XW.gif]

Download: 

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.
Rar Şifresi : csailesi.com.DDesign

Not : Eksikliklerimi , Yanlış Yaptıklarımı Veya Önerilerinizi Yoruma Yazarak Bana Bu Konuda Destek Sağlayabilirsiniz . Eğer Beğendiyseniz Bir Rep Vermeyi Unutmayın Yeter . Facebook Sayfamıza Destek Olanlar Banner Çekilişlerinden Ve Bu Konu İle İlgili Derslerden Yararlanabilir . Bu Banner'in Herhangi Bir Yerde Adım Tarafından Yapılmış Şeklinde Etiketlenmediği Sürece Paylaşılması Yasaktır .

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/DemirhanDesign/

.rar Burak Demirhan Banner Pack.rar (Dosya Boyutu: 1.66 MB | İndirme Sayısı: 884)

Teşekkürler Eline Sağlık . Rar Şifresini Gizlemeyi Unutmuşşsun Gülmekten Ölüyorum

İLETİŞİM : FACEBOOK TIKLA
Teşekkğrler +rep

Yok onu bilerek açık bırakıyorum sağ olasın Gülücük @ MawiLarq yarın beraber bi razador yapalım Gülücük Ozaman birşeyler verirsin belki

Yok ben sana vericem Gülücük

efsammeee

Eline saglık

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
LOVER BANNER PSD | SPEED ART GameXDesigN 14 472 20-03-2024, Saat: 20:27
Son Yorum: slawkeke
Burak Demirhan | Türk Tasarım Banner #3 Demirhann 259 14,382 20-03-2024, Saat: 19:08
Efso Hareketli Banner (PSD'Lİ) Photes 299 29,103 20-03-2024, Saat: 19:06
YocaJa | Tactic Force Banner Paylaşım | PSD'li serhat2110 8 379 20-03-2024, Saat: 19:03
Ramazan Banner V2 | FalconDesigN FalconDesigN 20 848 20-03-2024, Saat: 18:56

Task