Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | bomba modelin rengini değiştirmee

6
373

Konu

merhaba
arkadaşlar dün eklemeyi unutmuşum aynı bomba modelinin w_ modelini rengini yeşil yapabilirmisiniz

.mdl w_gren_koshak.mdl (Dosya Boyutu: 26.09 KB | İndirme Sayısı: 3)
Buyur ;

.mdl bomba.mdl (Dosya Boyutu: 26.09 KB | İndirme Sayısı: 2)

eyvallah reis
birşey sorucam öğrenmek istiyorum ama video bulamadım musaıtsen anlatabilirmisin Gülücük

Çok basit . Jed's Half Life model viewer'i indiriyorsun . Daha sonra modeli açıyorsun o programla önizlemesi zaten gözüküyor . Alttaki sekmelerden textures'e giriyorsun sağda 3 tane seçenek var sana lazım olan export texture ve import texture . Ve bir modelin oluşması için birden fazla texture birleşimi oluyor . Sen ordaki seçenekten hangi texturede ayar yapacaksan onu seçiyorsun daha sonra export texture'ye basıyorsun . Daha sonra masaüstünden paint ile açıp rengini değiştiriyorsun , yazı yazıyorsun . Daha sonra onu kaydedip programdan bu sefer import textureye basıyorsun ve o kaydettiğin resimi aktarıyorsun otomatik değişiyor .

Son Düzenleme: 22-12-2018, Saat: 16:00, Düzenleyen: Groot.
ben söyle yaptım texturesını yani bmp sini masaüstne cıkardım paint ile rengini değiştirdim sonra import texture seçtim resmi
böyle oldu nasıl kaydetebilirim

[Resim: iEpRSK.png]

[Resim: 2R5Zk8.png]

tamamdır reis buldum kaydetmeyi Gülücük
sağolasın

Vuhuuu baya iyi yapmışsın Gülmekten Ölüyorum Ben direk komple heryeri yeşil yapmıştım kötü gözüküyordu . Şimdi Sol üstte program menülerinde dosya kısmından save model as olması lazım . Ona tıkla ve masaüstüne kaydet .

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Art arda bomba alamama plugini exortek 2 371 03-03-2020, Saat: 14:59
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Bomba Pulgini İstk garga23412312 6 251 10-07-2019, Saat: 20:46
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | w ve p Bomba Modeli bigbanner61 5 368 30-05-2019, Saat: 19:13
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | Bomba Sesi istek WX''Timer 3 337 10-05-2019, Saat: 23:53
Silinmiş Konu   | Bomba atınca Saydan Bilgi caca3457 2 306 25-04-2019, Saat: 16:58

Task