Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Bhop/Speedrun Butonsuz Timer Plugini

Konu

Merhaba istediğim eklentiyi tanıtayım speedrun ve bhop sunucularında gördüm oyuna başladığınızda sizden fps inizi seçmenizi istiyor ve o fps e göre haritayı oynuyorsunuz ve seçtiğiniz fps e göre sizi top15 kayit ediyor /spawn komutu ile bir zone belirlenmiş ve zone dan çıkınca timer devreye giriyor yada zonedan çıkmaya gerek yok duck ve jumpda da çalışıyor süreniz başlıyor haritanın sonunda dr_finish komutu ile bir zone belirlenmiş içine girince süreniz duruyor ve top15 e kayıt ediyor sanırım bu top15 sistemi için sql gerekiyor ve csd de çalışmıyor polonyalıların amxx forumunda bu pluginin dosyalarına rastladım isteğimle uğraşıcak biri varsa yardımcı olabilir linki Burada görsel olarak görmek isterseniz youtube linki teşekkürler.

Bu eklentiyi aynı şekilde kullanmış olduğun sunucuda çalışacak şekilde yapılmasını mı istiyorsun ? Eğer öyleyse ücretli istek'lere taşıyacağım . Ücretsiz yapacak arkadaş yoktur diye tahmin ediyorum .

Aslında istediğim şey sadece jump timer top15'i kendim authid nvault ile bağlayabilirim yada uğraşıcak kişi varsa (yoktur ;D) herkese göre yapabilir.

zone yani bölge filan ayarlamak lazım buna uzun iş baya ne gerek var gidip bassınlar düğmeye Gülmekten Ölüyorum

(25-11-2018, Saat: 14:39)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zone yani bölge filan ayarlamak lazım buna uzun iş baya ne gerek var gidip bassınlar düğmeye Gülmekten Ölüyorum
Yenilikçi olmaya çalışıyoruz değil mi Gülmekten Ölüyorum
Plugini csduraginda çalıştıran birileri olursa speedrun-tr gibi özel sunucu açmaya gerek kalmaz speedrun açarız fena mı

Aslında yapılabilir bir eklenti . Haritaya alan ekleme gibi bir eklenti vardı sanırsam . Onu kullanarak bazı yerleri değiştirerek 2 alan eklenecek ve alana girin kişinin süresi başlatılacak diğer alana girdiği zaman da süresi bitecek . Tabi onu nvault ve top15'e çekmek baya uğraş ister .

Son Düzenleme: 26-11-2018, Saat: 14:50, Düzenleyen: ITenGriTR.
Bu hafta sonu yaparım belki beklemede kalın.

Engine, fun ve fakemeta devreye girecek gibi Gülmekten Ölüyorum birde physic alan belirlemeleri Allah kolaylık versin.

Son Düzenleme: 28-11-2018, Saat: 14:52, Düzenleyen: Kalipso22.
Konu güncellenmediği için otomatikman çözülmüş isteklere taşınmıştır .

Konu "Çözülmüş İsteklere" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | CT HASAR GÖRDÜ PLUGİNİ #enesfındık Enes Fındık 1 187 14-09-2020, Saat: 10:32
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Dust2 Texture Fixed Plugini soldier.arda 12 1,246 14-09-2020, Saat: 10:18
Silinmiş Konu   | Art arda bomba alamama plugini exortek 2 369 03-03-2020, Saat: 14:59
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | En Çok Aranan Enfeksiyon Plugini [Ze/Zp/Bio] Furkangs1905 2 436 07-01-2020, Saat: 12:25
Silinmiş Konu   | DEATHMATCH PLUGINI raxes1950 1 280 13-12-2019, Saat: 16:44

Task