Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Benim Adım Okan Peki Ya Siz ?

Konu

Öncelikle merhaba adım Okan .22 Yaşındayım Yarışmaya Almanyadan katılıyorum Gülmekten Ölüyorum bunuda bilen kalmamıştır Gülmekten Ölüyorum
Az gören bir oyuncuyum retina hastasıyım . 12-13 buçuklarda gözlükler var . Astimat hastasıyım birde geçici görme kaybım var allahtan o fazla olmuyor 15 - 20 dakika felan Gülmekten Ölüyorum siz sormadan söyleyeyim gözler cizilmiyor Gülmekten Ölüyorum Gülmekten Ölüyorum şükürler olsun gine beterin beteri var Gülmekten Ölüyorum
Bilgisayarı çok seviyorum Ama Gözlerimde problem var o engel oluyor ama ben yılmıyorum çünkü işimde bilgisayarla ,Zevk alıyorum bilgisayrdan oyun oynarken Az görsem bile oyunları bırakamam Ben Gülücük  Şuana kadar bayağı bir oyun denedim ve Oyun türlerini bayağı iyi biliyorum 2012 den beri cs 1.6 oynuyorum yada 2011 den beri clantr felan vardı zamanında Gülmekten Ölüyorum kaptan-ı derya felan dependets clan ailesi Gülmekten Ölüyorum Cj7 felan bir sürü insan tanıdım sizler gibi iyi insanları hala tanımaya devam ediyorum Gülücük Gözlerim az görsede  oyunlarda fps ve hayatta kalma oyunlarını vede rolle play oyunlarını seviyorum Gülücük

Oynadığım oyunlar  buaralar
No Man sky
Left 4 dead 2
cs 1.6 Gülmekten Ölüyorum
dying light (Böyle birşey di ismi Gülmekten Ölüyorum )

Dinlediğim şanatçılar :
Kod:
Ahmet kaya
haluk levent
zülfü livaneli
yusuf hayaloğlu
selda bağcan
rapçilerden ise
ceza sagopa norm ender vb :D daha varda unuttum

İzlediğim bazı filmler
[code]
labirent
küp
orta dünya daki bütün filmleri [hobbit , yüzüklerin efendisi onun oynunuda oynadımda zor be Gülmekten Ölüyorum ]
insanları birbirine bağlamayı çok seviyorum aile önemli çünkü .
Yani klanlara iletişim dersi vermek için gittiğim oluyor Gülücük çünkü bilmiyorlar önemli olanın kllandaki kişiler olduğunu çünkü bilmiyorlar onlara değer verenin kim olduğunu Gülücük

He birde özel sesli danışmanlık veriyorum pdr gibi ama sizi mutlu edicek sözlerin söylediği yer Gülmekten Ölüyorum
bunu 900 hatlara benzeten oluyor Gülmekten Ölüyorum
Birde burdaki aileyi çok beğendim Gülücük yeni yeni tanıdığım insanlar var çok iyiler çok efendiler çok saygılıllar Gülücük
inşallah daha fazla insan tanıyabilirim Gülücük

Memnun oldum bende Ali Eren.

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
(29-06-2019, Saat: 15:47)Aconyonn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnun oldum bende Ali Eren.
Bende memnun oldum Ali Gülücük En çok hangi ismini kullanıyorsun? Gülücük

Memnun oldum Bende Yiğitcan.

Union CSGO Mode
Zaten tanışmıştık ama adımı bilmeyenler için yazayım ben berat Gülücük

İzlediğin film listesine pi filminde ekle

1.Nesil yazar
Son Düzenleme: 29-06-2019, Saat: 17:48, Düzenleyen: 41aaa41.
.
(29-06-2019, Saat: 16:39)WX''Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnun oldum Bende Yiğitcan.
Tanıştık ts3 te hatırlıyorum... Sen ademin arkidaşıydın galiba

(29-06-2019, Saat: 17:33)Pizza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten tanışmıştık ama adımı bilmeyenler için yazayım ben berat Gülücük
Tekrardan memnun oldum. İnşallah bir birimizi tanıma fırsatımız olur.
(29-06-2019, Saat: 17:41)elmaşekeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzlediğin film listesine pi filminde ekle
Korku filmi felan sa hiç söyleme abi

(29-06-2019, Saat: 17:47)41aaa41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .
(29-06-2019, Saat: 16:39)WX\'Timer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnun oldum Bende Yiğitcan.
Tanıştık ts3 te hatırlıyorum... Sen ademin arkidaşıydın galiba

(29-06-2019, Saat: 17:33)Pizza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten tanışmıştık ama adımı bilmeyenler için yazayım ben berat Gülücük
Tekrardan memnun oldum. İnşallah bir birimizi tanıma fırsatımız olur.
(29-06-2019, Saat: 17:41)elmaşekeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzlediğin film listesine pi filminde ekle
Korku filmi felan sa hiç söyleme abi
Gerçek bir hikaye en başı sıkıcı ama sonra aşırı saracak sakınca ilerleme ve korku filmi değil belgesel drama olabilir tam türünü bilmiyorum

1.Nesil yazar
Bende eğer netflixin varsa bir kaç dizi/film önermek istiyorum.

1. Prison Break
2. Breaking Bad
3. Lucifer
4. How To Sell Drugs Online (Fast)
5. Teen Wolf

Cj7 Mustafa / Secdorent / yusuf abi ah ah ne günlerdi tanışdık zaten en yakın zamanda klanımda gormek ıstıyorum iyiki tanışmışız memnun oldum Gülücük

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Adım Emre Hile Kodluyorum Hile_Kodlama 1 312 09-01-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: By.KinG
DİKKAT Birisi Benim İsmimle Dolaşıyor KANMAYIN !!! Photes 7 1,034 13-05-2018, Saat: 02:45
Son Yorum: Aconyonn

Task