Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Son Düzenleme: 21-09-2018, Saat: 10:48, Düzenleyen: Kalipso22.
Adım: Ali
Yaşım: 19
Nereliyim: Edirne (Doğma büyüme İstanbul)
En Sevdiğim Renk: Hayranlık ve taraflık bi duygum yok hoşuma giden herşeyi severim. 

Forum & TeamSpeak3 NicklerimKalipso22 - PATATES* - e ` ManueL. [Ts3]
Counter Strike && Diğer Oyunlarda Kullandığım İsimlerim: e ` ManueL. - qwdas* 

WEB[D]iyo İle Aramdaki Olay Nedir ?;
Csailesinden beri buralarda bulunmaktayım fakat aktif değilim böyle ortamlara girememişimdir nedense.... Gerek forumlardaki takımlaşmalar dışardan gelenleri içine almama duygusu , gerek daha kendinden daha iyilerine saygı göstermeme , gerek onların yancısı olmadığı için bir çok şeyi esirgeyen insanlardan dolayı ön yargılı olup ve ilk girdiğim zamanlar daha az bilgiye sahip olmam ve en önemlisi utangaç olmam. Karşılıksız yardım etmeyi seven birisiyim ve şimdiye kadar bir çok insana yardım etmiş (plugin ts vs. vs.) olup çok iyi dostluklar edinmiş biriyim . Sadık güvenilir biriyim . Onun dışında buraya gelme sebebim son zamanlarda bu kadar aktif olma sebebim az önce de bahsettiğim gibi tarafsızlık ve yeni gelen kişilere aile ortamına sokma gibi konularda sıkıntı yaşamamalarıdır . Önyargısız ve yeniliklere açık bir forum olduğu için ben de burda olmaktan mutluyum .    

Bu Forumda Olmasam Nerede Olurdum ?;
Büyük ihtimal bir yerlerde olmazdım , yine böyle ara ara yardıma ihtiyaç insanlara mod , plugin vs. kurulumunda karşılıksız yardım eder ara sıra da forumlara girip ne var ne yok diye bakardım. Bu arada açıktan muhasebe ve vergi uygulamaları okuyorum ve lise döneminde staj yaptığım yerde muhasebe elemanı olarak çalışmaya devam ediyorum . Sabah aktifliğimin de nedeni bu Gülmekten Ölüyorum

HEP BERABER GELECEĞE!

Herkez bu şekilde başladı ileride daha iyi olman dileği ila memnun oldum

Tanıştığıma memnun oldum ben berk , aliemize tekrardan hoş geldin.

Son Düzenleme: 21-09-2018, Saat: 13:10, Düzenleyen: Kalipso22.
(21-09-2018, Saat: 13:04)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanıştığıma memnun oldum ben berk , aliemize tekrardan hoş geldin.
Teşekkür ederim hoşbuldum ben de memnun oldum tanıştığıma . İlkten yargım vardıda sonradan forumda aktif olmaya başlayınca gördüm gerçekleri (:

(21-09-2018, Saat: 13:04)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkez bu şekilde başladı ileride daha iyi olman dileği ila memnun oldum
İnşallah yardım ve beraberlik herşeyin daha iyisini getirir . Ben de memnun oldum.

Son Düzenleme: 15-01-2019, Saat: 02:52, Düzenleyen: MertS.. (Sebep: edit)
(21-09-2018, Saat: 13:09)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2018, Saat: 13:04)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanıştığıma memnun oldum ben berk , aliemize tekrardan hoş geldin.
Teşekkür ederim hoşbuldum ben de memnun oldum tanıştığıma . İlkten yargım vardıda sonradan forumda aktif olmaya başlayınca gördüm gerçekleri (:

(21-09-2018, Saat: 13:04)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkez bu şekilde başladı ileride daha iyi olman dileği ila memnun oldum
İnşallah yardım ve beraberlik herşeyin daha iyisini getirir . Ben de memnun oldum.

Umarım görevinde başarılı olursun ben yaşa çok takılan bir birey değilimdir özellikle sanal camia sayesinde çocuk adam diye hitap edilen çok başarılı kişiler gördüm,bizleri cebinden çıkarır.Emekleri hep takdir etmişimdir,
bazen aklın yaşta değil başta olduğunu bize bu kişiler çok kez ezberletti sağolsun o yüzden şu kadar yaştayım bu kadar büyüğüm diye tavsiye vermeden sadece bu camianın tozunu belki 15 yıldan fazla yutmuş biri olarak tavsiyem özellikle getirildiğin mertebede çözüm odaklı yaklaşman yönünde olacaktır bazen bazı kurallar esnetilebilir.Eğer her memur,her savcı,her hakim yasalarda ne yazıyorsa onu yapsaydı ülkede karşıdan karşıya geçerken trafik ışığını takip etmeyen yaya vatandaşa dahi ceza yazılırdı.Sokakta her yasa uygulansaydı dışarıda adam kalmaz ortalıkta kaos olurdu.Forumun genel alanları dahilinde konuşacak olursak belki bir eklenti yazamam model yapamam vs. ama bir topluluk nasıl yönetilir? dediğinde bu konuda sana birikimlerimi aktarabilirim herkes uzman olduğu konuda kendini ifade etmeli.

internette özellikle webmaster alanında üyelik alımı kapalı forumlarda dahil, tümünde yüksek mertebe elde ettim ve bunları tıpkı yukarıdaki cümlemde verdiğim tavsiyedeki gibi yapıcı olmakla kazandım yıkıcı olmakla değil.Türkiye özellikle teknolojide ne yazık ki geçmişte çok geriden geliyordu bu geçmiş dediğimde çok uzak değil 15-20 yıl öncesi daha insanlar alan adı nedir? web sitesi nedir? hosting nedir? bilmezken bizler topluluk yönetiyorduk insanlara birşeyler öğretmeye çalışıyorduk çok şükür ki şuan 81 ilimizde bizleri seven,sayan, tanıyan kardeşlerimiz,dostlarımız var.Tanınmak önemli değil sevilmek önemli,dost olmak,olabilmek önemli.Sen buraya sanal camia buradan ne olur gözüyle bakarsan bu değerleri ne yazık ki kazanamaz,yaşayamazsın.
Sana tavsiyem eğer insanların etrafında toplanmasını, onlara yaptığın yardıma teşekkürü gönülden etmesini istiyorsan davranışlarını ona göre düzenlemen yönünde olacaktır.Yoksa ne kadar yardım edersen et tıpkı bir trafik lambası gibi yalnızca görevini yapmış olursun.

herkes*

(15-01-2019, Saat: 02:51)MertS. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2018, Saat: 13:09)Kalipso22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Umarım görevinde başarılı olursun ben yaşa çok takılan bir birey değilimdir özellikle sanal camia sayesinde çocuk adam diye hitap edilen çok başarılı kişiler gördüm,bizleri cebinden çıkarır.Emekleri hep takdir etmişimdir,
bazen aklın yaşta değil başta olduğunu bize bu kişiler çok kez ezberletti sağolsun o yüzden şu kadar yaştayım bu kadar büyüğüm diye tavsiye vermeden sadece bu camianın tozunu belki 15 yıldan fazla yutmuş biri olarak tavsiyem özellikle getirildiğin mertebede çözüm odaklı yaklaşman yönünde olacaktır bazen bazı kurallar esnetilebilir.Eğer her memur,her savcı,her hakim yasalarda ne yazıyorsa onu yapsaydı ülkede karşıdan karşıya geçerken trafik ışığını takip etmeyen yaya vatandaşa dahi ceza yazılırdı.Sokakta her yasa uygulansaydı dışarıda adam kalmaz ortalıkta kaos olurdu.Forumun genel alanları dahilinde konuşacak olursak belki bir eklenti yazamam model yapamam vs. ama bir topluluk nasıl yönetilir? dediğinde bu konuda sana birikimlerimi aktarabilirim herkes uzman olduğu konuda kendini ifade etmeli.

internette özellikle webmaster alanında üyelik alımı kapalı forumlarda dahil, tümünde yüksek mertebe elde ettim ve bunları tıpkı yukarıdaki cümlemde verdiğim tavsiyedeki gibi yapıcı olmakla kazandım yıkıcı olmakla değil.Türkiye özellikle teknolojide ne yazık ki geçmişte çok geriden geliyordu bu geçmiş dediğimde çok uzak değil 15-20 yıl öncesi daha insanlar alan adı nedir? web sitesi nedir? hosting nedir? bilmezken bizler topluluk yönetiyorduk insanlara birşeyler öğretmeye çalışıyorduk çok şükür ki şuan 81 ilimizde bizleri seven,sayan, tanıyan kardeşlerimiz,dostlarımız var.Tanınmak önemli değil sevilmek önemli,dost olmak,olabilmek önemli.Sen buraya sanal camia buradan ne olur gözüyle bakarsan bu değerleri ne yazık ki kazanamaz,yaşayamazsın.
Sana tavsiyem eğer insanların etrafında toplanmasını, onlara yaptığın yardıma teşekkürü gönülden etmesini istiyorsan davranışlarını ona göre düzenlemen yönünde olacaktır.Yoksa ne kadar yardım edersen et tıpkı bir trafik lambası gibi yalnızca görevini yapmış olursun.
Üslubun gayet hoş fakat benim rep'lerime çözdüğüm sorunlara ve insanlarla olan konuşmalarıma bakarsan yapıcı olduğumun farkına varacaksın . Benim de herkes gibi belirli bir çizgim var . O çizgiye kadar istisna gösterebiliyorum . Hatta şu yakınlarda yeni bir forum kullanıcısı daha CP'ye girmeyi bilemiyor , farklı yerlerde konu açıyor ve bunu üst üste yaptı her seferinde de doğru yere taşıdım ve doğru şekilde anlattım nasıl yapması gerekitiğini . Gerek ÖM yoluyla gerek yorumla . Sen ise üslup açısından saygın bir niteliğe sahip bir insansın ve sana karşı da aynı tavırı sergiledim . Fakat istisna yapamadım . Bunun nedeni ise senin de bahsettiğin gibi daha önceden bir çok yüksek forumda bir çok yüksek mertebede iş yapmış ve bizim forumda da eskilere dayanan bir user'liğin olması . Bunun bilincinde biri olarak 3 adet ardarda konu açman benim istisnamın dışında kalıyor kusuruma bakma ve ben de gerekli işlemimi yapıyorum . İnsanlar zaten uysaydı bütün kanunlara yasalara ne hakimler ne de trafik lambalarına ihtiyaç kalacaktı . Her şeyde olduğu gibi benim de istisnalarım sınırlı ve sen istisnalarımın sınırını geçtin . Ben de gerekli işlemi gayet güzel bir üslup ile sana açıkladım .

+1 iyi bir insan Kesinlikle Awp Oynayabilen bir abimiz.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Söylediklerim tüm değerlendirmeleri yaptığımda bir tavsiyeydi sadece içinden neyi alacağınız yada nasıl anlayacağınız size kalmış dilerseniz kulak ardı yapabilisiniz ben kimliğin önemi yok diyen emeğe ve dostluğa bakan bir insanım
şayet kimlik açıklasaydım google dahi en aşağı buradaki bir kategorinin sayfa sayısı kadar sonuç verirdi bunu söylerkende kimse yanlış anlamasın ego vs kasmıyorum yalnızca tecrübemi dile getiriyorum kasacak olsam kimlik açıklardım.
Forumda her yere mesaj atmıyor (mesaj kasmıyor) yada sürekli farklı kategorilere konu açmıyor,aktif süremi uzun tutmuyor oluşum emeğimi gün yüzüne çıkarmaz.
Bazen bir kişi bir mesajıyla yüzlerce kişiyi temsil ediyor veya sorununu çözüyor olabilir.

Kural ile ilgili "zaten uysaydı" sözüne karşılık olarak şunu söyleyebilirim oda zaten tüm fikirlerimi özetliyor.

"İnsan beşer, kuldur şaşar."

(Mobil cihaz ile yazıyorum bazı hatalar olabilir)

Senin şahsına ya da benim şahsıma yönelik bir şey yok zaten . Sen sadece kendi bakış açını açıkladın ben de kendi bakış açımı kendi fikirlerimi dile getirdim . Benim prensiplerim bu şekilde . Dediğin gibi senin prensiplerin ve tutumun bu şekildeyse forumumuzda ya da başka bir forumda seni görmek beni mutlu eder . Örnek alablir bir çok insan . Bana göre aynı şeyleri savunup sonuç olarak aynı şeyleri düşünüyoruz . Fakat benim prensiplerim ve bakış açım biraz daha farklı .

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task