Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | basebuilder

Konu

Servermi çöküyor ?

yok hayır server falan çökmüyor hiç çalışmıyor menü gelmiyor

Eklentiyi kurduktan sonra panel>Eklentiler kısmından eklentinin aktif olup olmadığına bakarmsın ve sonrasında eklenti hata loglarının içini atarmısın

Son Düzenleme: 20-12-2018, Saat: 20:48, Düzenleyen: neverlose.
menü açık gözüküyor ve hata loglarında hiç hata göstermiyor

çalıştırmak için galiba basebuilder modunuda açmak gerekiyor değilmi panelden onuda açtım bu sefer bbmenü açıkken server çöktü ve kapattı eklentiyi hata loglarında birşey yok

Tüm dosyalarını kontrol edermisin .spr .mdl .wav uzantılı tüm dosyaların yüklendiğine emin olmanı istiyorum.

tekrar kontrol ettim modelleri modellerin hiçbiri yüklenmemiş tekrar yükliyim dedim tamamlandı diyor yüklemiyor oyunyöneticisi kaynaklı şuanda onlarla bu konuyu görüşüp tekrar dönerim size

Şikayet bölmünde konu açarsan daha hızlı bakılır ancak bu konuyada bakılcaktır biraz zaman alır bence sen şikayet bölmünde aç tamam diyorsan konuyu çöpe atıcağım.

tamamdır

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Basebuilder Severimde kaplanlar25 7 335 20-09-2019, Saat: 20:37
Son Yorum: Aconyonn
Silinmiş Konu   | Basebuilder Severimde kaplanlar25 2 245 17-09-2019, Saat: 20:20
Son Yorum: !AKINCI!
Silinmiş Konu   | Basebuilder Severimde kaplanlar25 1 250 17-09-2019, Saat: 19:28
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | basebuilder icin özel eklenti kaplanlar25 1 238 12-09-2019, Saat: 17:12
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | basebuilder tsustum plugini ALKANN 8 350 28-08-2019, Saat: 12:13
Son Yorum: Aconyonn

Task