Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Banner Rengarenk v2 PSD+[5 Farklı Renk]+[Yazı Fontu]

Konu

Son Düzenleme: 04-02-2018, Saat: 20:58, Düzenleyen: ` ripeNess.
Tasarım Yapımcısı : EqzozBey
Tasarım İsmi : Rengarenk
Tasarım Sürüm : v2
Kıllanım Alanları & Onemli Bilgileri : 
TeamSpeak3 -JailBreak Server.

Tasarım Görüntüsü :
Turuncu Orjinal Renk:http://i.hizliresim.com/X9nA7O.gif" border="0" alt="resim" onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" />
Kırmızı:  [Resim: pX71vN.gif]
Yeşil: [Resim: g2Na4L.gif]
Mavi: [Resim: Wgl56L.gif]
Pempe: [Resim: NlyP3P.gif]

Rar Şifresi: [b]
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.
[/b]

.rar EqzozBey_PSD__5_Farkli_Renk___Yazi_Fontu_.rar (Dosya Boyutu: 4.44 MB | İndirme Sayısı: 57)
Downlad Degil Download
Banner'lar Çok Sade Arka Planı Bulanık Degilde Sade Yap Efect Atabilrsn Particle veya Textures
yazı fontlarını Degistir Hos Durmuyor
Mascot Logolarıda Direk Oldugu Gibi Atma Örnek Olarak Clan Adı Ile Mascotu birleştireblrsn
Aşağıya Kare Eklerken Icinide Bari Siyah Yap Tam Anlaşılsın Ve Clan Adı Yukarı Gaming Aşağı Yapıyorsunuz Hiç Güzel Olmuyor

Diyeceklerim Bukadar Gülmekten Ölüyorum Birşeyler Öğrenirsn Ne Mutlu Bana Gülücük

adam beni yerin dibine soktu ama eleştrin için sagol Gülmekten Ölüyorum

Eline Sağlık kardeşim . Özel Mesaj Atmışsın O Ne İçin ? Anlamadım Şuan TSDeyim .. @EqzozBey

KARDEŞİM SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM 1 SAAT SONRA VEYA 1 BUCUK Ve tsde nick ney

(16-02-2017, Saat: 19:57)EqzozBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım Yapımcısı : EqzozBey
Tasarım İsmi : Rengarenk
Tasarım Sürüm : v2
Kıllanım Alanları & Onemli Bilgileri : 
TeamSpeak3 -JailBreak Server.

Tasarım Görüntüsü :
Turuncu Orjinal Renk:http://i.hizliresim.com/X9nA7O.gif" border="0" alt="resim" onload="NcodeImageResizer.createOn(this);" />
Kırmızı:  [Resim: pX71vN.gif]
Yeşil: [Resim: g2Na4L.gif]
Mavi: [Resim: Wgl56L.gif]
Pempe: [Resim: NlyP3P.gif]

[Resim: gizli-icerik.png]

Rar Şifresi: [b]
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.
[/b]
Dowland:

ADAM PRO BRO

TEŞEKKURLER

ADAM PRO BRO

[I]ncredible's Gaming Jailbreak Efsanesi !
Server İp: Cs18.CsDuragi.COM
Ts3 İp: Ts37.CsDuragi.COM

Adaletin Gerektiği Her Yerdeyim.Hak eden hakettiğini bulur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Gelişmiş Oda İçi Banner | Webdiyo Özel | WX''Timer 144 3,151 07-06-2024, Saat: 07:11
Son Yorum: Nuriabi13
Ts3 Banner Paylaşım #2 [PSD] BraveMan 884 48,366 26-04-2024, Saat: 22:44
Son Yorum: yusuf5885a1
'JÖAK | Klip Banner` muh4mmed 23 1,946 05-04-2024, Saat: 19:37
Son Yorum: slawkeke
Banner   | Mr.ZqRBa Yeni Efsane Ts3 Banner | v3 muh4mmed 19 1,984 05-04-2024, Saat: 19:35
"Blue" | Old Style Ts3 Banner [Psd] RuHSuZ 50 1,744 05-04-2024, Saat: 19:32

Task