Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Aylık minimum 108TL Kazanmak ister misiniz ? Efsane Mobil uygulama "CEPMAX"

Konu

Merhabalar Forum Webdiyo ailesi. Telefonlarınızdan tabletlerinizden hatta bilgisayarınız üzerinden Bluestacks programı ile kolayca para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Android marketinizden CepMax Uygulamasını indirmek ! Ayda en az 108TL kazanma şansını kaçırmayın. 

Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olurken bazı bilgiler istemekte. Kayıt esnasında tc kimlik numarası da istemektedir. Bundaki amaç her kişinin sadece bir hesap oluşturabilmesini sağlamaktır.Üye kaydı için sponsor numarası da gerekmektedir. Sponsor "37732993612" numarasına  yazarak ücretsiz kaydolabilirsiniz.

Uygulama üzerinden size görevler vermektedir. Bu görevlere girdikten sonra 3 tane reklam çıkana kadar beklemeniz gerekiyor. 3 tane reklamı izledikten sonra görevi başarıyla tamamlıyorsunuz ve her görev için bir para kazanıyorsunuz. Toplamda günde 24 tane görev verilir ve günde en az 12 görev yapmanız gerekmektedir. Tüm görevleri bitirmek 1.5,2 saat sürmektedir. Günde en az 3.6TL ve ayda toplam tek başınıza en az 108TL kazanabilirsiniz. Hesabınızdaki parayı minimum 120 TL olana kadar çekebilirsiniz. 1 IP üzerinden toplam 4 tane giriş yapılabilir. Ailenizdeki tüm telefonları ekleyerek güzel bir para kazanabilirsiniz. Play storedeki bazı yorumlar sizi aldatmasın, uygulama 3 gündür bakımdaydı. Açılmama sorunları vardı. Dün gelen güncelleme ile hepsinin önüne geçilmiş oldu.
Yorum olarak sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. İyi forumlar.
[Resim: g61jlO.jpg]
[Resim: 39580578_234272427289228_434413638225231...e=5C334D98]

tabi kısacası ref 37732993612 numarası Gülmekten Ölüyorum daha çok kazan, neyse başarılar dilerim.

(18-09-2018, Saat: 22:54)MANAV Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabi kısacası ref 37732993612 numarası Gülmekten Ölüyorum daha çok kazan, neyse başarılar dilerim.
O kadar anlatıyoruz verelim yani nolacak Gülmekten Ölüyorum Senin yaptıklarını da biliyoruz neyse sıkıntı yok iyi kazançlar herkese Gülücük

ben insanları kandırarak kazanıyorum buda bi emek .d

(18-09-2018, Saat: 23:04)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anlıyamadım
uygulama üzerinden google adsense reklamları bulunuyor, reklamları izliyorsun beğendini tıklıyorsun uygulama sahibi daha karlı çıkıyor bu işten, aynı ben gibi mesela insanları kandırarak Gel len buraya

(18-09-2018, Saat: 23:06)MANAV Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-09-2018, Saat: 23:04)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anlıyamadım
uygulama üzerinden google adsense reklamları bulunuyor, reklamları izliyorsun beğendini tıklıyorsun uygulama sahibi daha karlı çıkıyor bu işten, aynı ben gibi mesela insanları kandırarak Gel len buraya
Senin olayı bilmiyorum ama ortada bir kandırma yok. Mantıklıca kurulmuş bir sistem var. Uygulama yöneticisi izlienilen reklamlardan kazanıyor bir kısmını da üyelere veriyor. Adam kurmuş sistemini, uygulamasını, isteyen kullanır. Yorum atmak için yorum atma buraya.

google adsense ne kadar kazandırdığını bi bilsen, evet doğru hem sahibi hemde kullanıcı kazanıyor.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
AppGallery ile uygulama indirme kimeneki 0 59 09-11-2020, Saat: 20:08
Son Yorum: kimeneki
Google Yeni Arayüz Güncelleştirmesiyle Gelen Efsane Değişiklik muh4mmed 9 466 12-10-2018, Saat: 09:47
Son Yorum: RainmeN.

Task