Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Admin Tag Hk

Konu

Merhaba Arkadaşlar Benim İstediğim Kurucuların Kırmızı Yazması Onun Dışındakilerinde Yeşil Yazmasıdır Ayriyeten Biraz Zor Ama Yetki Harflerine Göre Yetkisi Gözüksün İstiyorum.

Kurucu (Tagsız) : ADMIN_RCON [Kırmızı Yazı]
Kurucu (Tagsız) : ADMIN_IMMUNITY [Yeşil Yazı] (Alt Kurucular İçin)
Yonetim ( Yonetim // Jessinary | Nick [Y] ) : ADMIN_KICK [Yeşil Yazı]
Gorevli ( Gorevli // Jessinary | Nick [STAJYER] & [K-C] & [S-C] vs.) : ADMIN_LEVEL_E [Yeşil Yazı]
Admin ( Admin // Jessinary | Nick [STAJYER] & [K-C] & [S-C] vs.) : ADMIN_PASSWORD [Yeşil Yazı]
Komutcu ( Komutcu // Jessinary | Nick [K] ) : ADMIN_MENU [Yeşil Yazı]
Slot ( Slot // Jessinary | Nick [S-4] ) : ADMIN_RESERVATION [Yeşil Yazı]
User ( Jessinary // Nick ) : ADMIN_USER

Yapımının Zor Olduğunu Biliyorum O Yüzden Yapabilene Çok Teşekkür Ediyorum.

Stardom ( Soon )
`Victoria
Tag eklentisi bırakırsan düzenliyebiliriz.

Boş ol , boş ol , boş ol.
Son Düzenleme: 16-09-2019, Saat: 19:30, Düzenleyen: istiklal_lin.
.sma Jessinary_tag.sma (Dosya Boyutu: 15.87 KB | İndirme Sayısı: 7)

Tabi ki buyrun.

Stardom ( Soon )
`Victoria
Düzenliyeceğin kısmını aşağıda bırakıcam ve eklentide olmayan yetkileri not al ve hangi harfte olmasını istiyorsan yazabilirsin , müsait bir zamanda düzenliyeceğim.

Renkleri düzenliyebileceğin public ;
PHP Kod:
public plugin_init() {

register_plugin("Renkli Yazma""2.5""Anonim / edit: Pandora")

register_clcmd("say""hook_say")

//register_clcmd("say_team", "hook_sayteam")

register_message (get_user_msgid ("SayText"), "avoid_duplicated")

YoneticiNickRengi register_cvar("yonetici_nick_color""2"// Name colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red, [6] Team-color

AdminNickRengi register_cvar("admin_nick_color""6"// Name colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red, [6] Team-color

SlotNickRengi register_cvar("slot_nick_color""6"// Name colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red, [6] Team-color

UserNickRengi register_cvar("user_nick_color""6"// Name colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red, [6] Team-color

YoneticiMesajRengi register_cvar("yonetici_mesaj_color""5"// Message colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red

AdminMesajRengi register_cvar("admin_mesaj_color""2"// Message colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red

SlotMesajRengi register_cvar("slot_mesaj_color""2"// Message colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red

UserMesajRengi register_cvar("user_mesaj_color""1"// Message colors: [1] Default Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red

AdminListen register_cvar("amx_listen""1")

Son Düzenleme: 16-09-2019, Saat: 19:48, Düzenleyen: istiklal_lin.
Renk Olarak Yönetici Hariç Hepsi Yeşil Olacak Onun Dışında Hangi Taglar Olması İstediğimi Yukarıda Belirttim Sadece Kurucularda Tag Olmasını İstemedim.

Eklentide Olmayanlar Yonetim-Gorevli-Komutcu-Kurucu ( Yeşil Yazan ) ve Diğer Kurucu (Yönetici Yerine Geçiyor).

Stardom ( Soon )
`Victoria
Görevli yetkisi hangi harfe bağlansın ?

"q" ADMIN_LEVEL_E

Stardom ( Soon )
`Victoria
Bu eklenti isteğini şimdi çözemem çünkü çok uzun ve uğraşılması gerekiyor.
Biraz beklemeniz gerecektir.

@ istiklal_lin O tag eklentisi yerine başka bir eklenti atın.
O eklentiyi ben yaptığımdan biliyorum ki birkaç sıkıntısı mevcut.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Admin cp verdiğinde cıkan yazı MoruQ* 1 271 14-12-2019, Saat: 16:53
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Admin Kendine Cephane Paketi Verdiğinde Alta Yazan Yazı MoruqBey 5 313 28-11-2019, Saat: 20:12
Silinmiş Konu   | Admin Ayıcık Modeli sma Modelli atarsanız Sevinirim ! rangerlan54q 3 241 08-11-2019, Saat: 11:33
Silinmiş Konu   | Admin Screen Shot [Ekran Görüntüsü] Alma Eklentisi debr1s42 3 304 17-10-2019, Saat: 20:51
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | sekmeme admin eklentisi Turkuaz 1 301 02-10-2019, Saat: 19:03
Son Yorum: Smash

Task