Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Açılcak sunucu için kimlere reklam verdirtelim ?

Konu

@ MawiLarq Yorumlara baktım gene çok mantıklı konuşan yok ?? İnstagram sayfalarıyla, youtuberlarla olacak bişey degıl bu. oncelık her modun en iyi serverlarına sahip olmaktır. bunun ıcın sponsorluklar veya bir diğer değişle özel anlaşmalar yapmak mantıklıdır. Bu özel anlaşmalar sadece cidden iyi olan clanlarla yapılmalı, Öyle oraya buraya reklam vererek para harcamaktansa, bu reklam bütçesini sponsor serverlara ayırabılırsınız

Jogobondo Mert

(15-10-2018, Saat: 19:10)nexogaming Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq Yorumlara baktım gene çok mantıklı konuşan yok ?? İnstagram sayfalarıyla, youtuberlarla olacak bişey degıl bu. oncelık her modun en iyi serverlarına sahip olmaktır. bunun ıcın sponsorluklar veya bir diğer değişle özel anlaşmalar yapmak mantıklıdır. Bu özel anlaşmalar sadece cidden iyi olan clanlarla yapılmalı, Öyle oraya buraya reklam vererek para harcamaktansa, bu reklam bütçesini sponsor serverlara ayırabılırsınız
Aklımızda böyle birşey var ancak yoğun bir talep aldık ip vermemizi isteyenler var aralarından seçmemiz lazım

Bunun daha basit bi çözümünüde yapabiliriz aslında seçmektense, özel mesaj at bana her şeyi yorumda açıklamıyım Gülücük

Özel mesja atıldı.

Tüm fikirleri aldım ve işleme bu hafta başlıcağım bilginize.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task