Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

2020 Tarihine webdiyo projesi!

Konu

Güzel düşünce fakat bunun için ekibide genişletmek lazım.
Web hosting açısından en iyi hizmeti vereceğimizden şüphem yok.

@` ripeNess En iyi hizmet demeyelim bence ona ekibi genişletirsek belki ama şu anlık o kadar bilgisi olan birisi yok diye düşünüyorum

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
(10-05-2019, Saat: 18:45)Lostvayne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @` ripeNess En iyi hizmet demeyelim bence ona ekibi genişletirsek belki ama şu anlık o kadar bilgisi olan birisi yok diye düşünüyorum
Herşeyi test edip kontrol etmeden aktif olmayacak bir proje zaten öğrenen kişiler şuanda biziz.

@ MawiLarq Demek istediğim benim bu tarz işlerde en iyi hizmeti verebilmek isteniyorsa sanal sunucu alım satımı yapmaktan ziyade kendi ofisiniz ve kendi fiziksel sunucularınızın olması gerektiğini düşünüyorum ve gerek donanımsal gerek yazılımsal konularda bu sunucularda uzman kişinin veya kişilerinin olması lazım.Bu sektörde bu iş üzerinde uzmanlaşmamış kişiler ile çalışmanız yada 2-3 kişiye bütün işin yüklenmesi çalışma hızını ve verimi azaltıcaktır bu yüzdende benim dediğim gibi (En iyi hizmet) verilemeyecektir.

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
(10-05-2019, Saat: 19:03)Lostvayne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq Demek istediğim benim bu tarz işlerde en iyi hizmeti verebilmek isteniyorsa sanal sunucu alım satımı yapmaktan ziyade kendi ofisiniz ve kendi fiziksel sunucularınızın olması gerektiğini düşünüyorum ve gerek donanımsal gerek yazılımsal konularda bu sunucularda uzman kişinin veya kişilerinin olması lazım.Bu sektörde bu iş üzerinde uzmanlaşmamış kişiler ile çalışmanız yada 2-3 kişiye bütün işin yüklenmesi çalışma hızını ve verimi azaltıcaktır bu yüzdende benim dediğim gibi (En iyi hizmet) verilemeyecektir.
Fiziksel makinemizi izmirde veyatta istanbulda barındırma yapıcağız ilk aşamada barındırma üzeri yapıcağız sonrasında belli düzeni oturtunca istanbul, izmir, kocaeli bu üç ilden birinde küçük bir ofis kurabiliriz, ancak ilk düzen.

@ MawiLarq İnşallah kardeşim ufaktan zamanla olur yalnız bu işler forum yönetmeye benzemez bilgi dahilinde olsun.

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
(10-05-2019, Saat: 19:34)Lostvayne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq İnşallah kardeşim ufaktan zamanla olur yalnız bu işler forum yönetmeye benzemez bilgi dahilinde olsun.
Bu yüzden 2020 dedik ancak 2020 nin son günü bile olabilir Gülücük

ilerde projenin iptal edileceğini düşünüyorum.

2023 de WebDiyo'da Bor Çıkarmaya başlar heralde

Steam Yutup | Rep
(11-05-2019, Saat: 00:47)Samurai Jack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilerde projenin iptal edileceğini düşünüyorum.
Bu sefer yatırırımız iyi ve destekçilerimizde iyi bir sorun olcağını sanmıyoruz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
archive.webdiyo.com - hizmetinizde MawiLarq 2 422 02-09-2019, Saat: 14:55
Son Yorum: MawiLarq
Sözlük Projesi Yakında! ` bRae 22 1,063 29-06-2019, Saat: 22:01
UPLOAD.WEBDiyo.COM MawiLarq 27 1,539 29-05-2019, Saat: 21:55
webdiyo 20.000 kişilik dev bir aile! MawiLarq 8 562 04-04-2019, Saat: 20:49
Son Yorum: SKYNLEXX*
oyt.webdiyo.com projesini rafa kaldırıyoruz. MawiLarq 4 408 27-03-2019, Saat: 21:35
Son Yorum: ITenGriTR

Task