Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Kimin Sunucusu Bilmiyorum Ama TS Farketmeksizin Heryere Girip Bot Atıp Reklam Yapmaya Çalışıyorlar.
Sunucu Jail Olmasına Rağmen Mahkum Modeli Bile Yok, Bedava Kuruculuk Vadedip Dandik Bir Yetki Veriyorlar.
Slotların Başında Editli Tag Plugini "[KURUCU]" Yazıyor. Bedava Yalan Yetki Anlayışıyla da Sunucuyu Doldurmayı Hedefliyorlar.
Ne Yazıkki Tek Bot da Atmıyorlar, En Az 2-3 Bot Atıyorlar. Bu Reklam Anlayışının Önüne Geçilmesi Dileğiyle...

"95.173.174.5 VIP BEDAVA GEL"
United States domained on Windows with 3.1.7 version

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

ekran görüntüsü gönderirmisiniz bu reklamlara ait

Son Düzenleme: 15-12-2018, Saat: 13:12, Düzenleyen: AbdullahARCN.
Gt de serverlerin yorum yerinde bol bol kuruculuk vip vs yetkili reklamlari var ama slot veriyor ve bi makine üzerinden yonlendirme yapıyor sizin servere dns uzerinden giris yaptığı için

Clan ismi tengri jail

Clan ismi tengri jail

Yani en son makine uzerinden girişle sizin swye yonlendiriyordu bunu neden yaptığını bilmiyoruz Gülücük

Hani Benim Çok da Umrumda Değil de Bu Tip Reklam Anlayışlarına Karşıyım.
[Resim: ts3.png]

tengri denilen klan kapatılmalıdır. csdde tüm tslere godzilla bot artıp reklam attıkları için yasaklandılar bu nasıl bir reklam bilmiyorum ama üşenmeden reklam atıyor daha kötüsü serverine 2 3 fake players sokuyor server 25 26 oldugunda yavas yavas botları çıkarıyor bu klan kapatılmalı .

- pLayer4Army Global TeamSpeak3 Server
- IP: ts3.player4army.tk
- Kısa DNS: p4a

- Youtube: MustafaBaskan
OYt Serverlerin cogunda yonlendirme mevcut ortak klan oldugumuz zaman benim serverim 174.3'e de eklenmişti bu yönlendirme.COgu ipden yönlendirmeli bu ip.

(15-12-2018, Saat: 13:14)PowereXe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hani Benim Çok da Umrumda Değil de Bu Tip Reklam Anlayışlarına Karşıyım.
[Resim: ts3.png]
bu reklam bizim sunucumuzda yapılmıyor biz buna karışamayız.

bizden sunucunuz varsa ve reklam atıyorsalar işlem yaparız.

Neyse Anlatmak İstediğimi Anlatabilmişimdir Umarım, Başka Bir Gün Kendi Sunucusunda Yapılan Çıkar Gelir O Zaman İşlem Yaparsınız Artık Gülücük
Anlayışınız ve Duyarlılığınız İçin Çok Çok Teşekkür Ederim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task