Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Haydaaaa

Şaşırdım gerçekten yoksa geri mi dönecekler? 

[Resim: EOkzJz.jpg]

Bilmeyenler için Red Army klanının sahibi ExceLds. 
Bahsedilen server : 107

Son Düzenleme: 25-12-2019, Saat: 09:43, Düzenleyen: MawiLarq.
Red army yaşıyormu

(25-12-2019, Saat: 09:43)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Red army yaşıyormu
Bunu zaman gösterecek gibi Gülücük

Arada görüyordum tslerde ve bizede geliyordu demek o yüzden sinyal veriyormuş döneceğin ama bana dönmeyeceğim demişti Gülmekten Ölüyorum

Ts3.MeyhaneJail.COM
95.173.173.103 & 95.173.173.113
95.173.174.2
(25-12-2019, Saat: 15:37)cheff Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arada görüyordum tslerde ve bizede geliyordu demek o yüzden sinyal veriyormuş döneceğin ama bana dönmeyeceğim demişti Gülmekten Ölüyorum
Benimde aynı şekil zaman zaman gördüğüm oluyordu ama beklemiyordum hele hele eski IP yakalayacağını hiç beklemezdim. Eski nesil açarsa şansı düşük ancak ki eski nesili tutturabilirse yeni nesile aşılayabilirseki bunu yapabilecek tek klanda red army aslında çoğu server eskiye dönebilir. Merak uyandırmadı değil aslında şuan neler yapabilecekleri

Sayfada ufak bi hareketlenme var gibi hee Gülmekten Ölüyorum

(25-12-2019, Saat: 19:58)Usta41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayfada ufak bi hareketlenme var gibi hee Gülmekten Ölüyorum
Sanki sendede bir ekşi tipi var alperen tarzı

vay be ehl-i vatan ilk girdiğim jailbreak serveridi hicbişey bilmiyordum komutcu yardım ediyordu

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task