Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Yetkililer sizce yeterli kalıyormu?

Konu

Merhabalar sizce yeni moderasyon görevlileri almalımıyız yoksa böyle yeterli oluyormu?

Webmaster bölümünü gelişterecek insanlar almalısınız.

Foruma cok bakmasamda anladığım kadarıyla yeterli değil bölümlere yeni elemanlar lazım plugin istek ve grafik bölümüne veya benim giib bi s admine .s

(06-03-2019, Saat: 17:39)MTHDMR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Webmaster bölümünü gelişterecek insanlar almalısınız.
Bu bölümlere minimum olarak 3 veyatta 4 kişi alıcağız kısa bir süre içersinde .

Yetersiz.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Aktif üyeler moderatör olmak için can atıyor.
Bence gayet iyi her işe de yetişiyorlar.
Fazla yetkili alımı forumu bozar ve sıkar emin olun.

Alınmalı diye düşünüyorum aktif süreleri fazla olan kişiler var ve kendimce bir fikir sunuyorum Eklenti İstek bölümünde açılan konulara hızlı bakılmıyor kiminin acele etmesi gereken eklentiler oluyor vs. Kısaca Alım Yapılmalı.

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Hacı moderatörler paylaşım yapmıyor ki ekenti paylaşım kısmında çok pasif kalıyorlar ayrıca eklenti istek kısmını moderatörler sırayla beklese yani biri sabah biri akşam daha iyi olur

Son Düzenleme: 06-03-2019, Saat: 19:45, Düzenleyen: ITenGriTR.
Yetersiz bazı bölümler için 2-3 kişi bile yetmiyor ne kadar iyi olsada, alımlar yapılmalı insanlara olan deteğimizin hızlanması için.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task