Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Yeni yatırımcımız ve yeni işleyiş hakkında bilgilendirme

Konu

Merhabalar,

Çok uzun süredir webdiyo projelerine kurucu yöneticilik yapıyordum ve geçen bu ay içersinde anlaşmaya varılıp gerekli anlaşmalar koşulunda tüm webdiyo projeleri ve bağlantılı olduğu adreslerin yöneticiliklerini @kivanct adlı yeni yöneticiye bıraktığımı ve bu sayede webdiyo projelerine bütce bakımından daha büyük yatırımlar sağlanması ve devamlılık konusundan önü açılmıştır.

Şuanda mevcut yöneticiler, moderasyon görevlilerimiz ve üyelerimiz hiçbir değişiklik olmadan devam edeceklerdir buraya mevcut site yöneticileride dahildir.

Bu değişme hiçbir ortaklık durumumuzu etkilemeyecektir. Webdiyo projeleri anlaşmaya vardığı tüm firmalarına karşı sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir ve tüm iş birlikçilerimize bu durum hakkında bilgiler verilmiştir.

Teşekkürler..
Emirhan KURT (Webdiyo forum yetkilisi)

Gerekli bilgi için teşekkür ederiz. Kafa karışıklığını önlemiş oldunuz sanırım bu yolla.

I Just Burning Myself

?♏♒♏■■♏❍♏ ♑♓⧫ ◻◆⬧⧫
Son Düzenleme: 28-09-2019, Saat: 15:33, Düzenleyen: kivanct.
Bütün Webdiyo Ailesine Selam,

Emirhan ve arkadaşlarının başlatmış olduğu bu güzel ortama beni kabul ettikleri için öncelikle çok teşekkür ederim.

Webdiyo, yeni ve daha büyük projeler için artık daha hızlı ve emin adımlarla ilerleyebilecek.

Yenilikler ve gelişmeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Emirhan'a not "yöneticileride dahildir" değil "yöneticileri de dahildir", de ayrı olacak . Gülücük

Görüşmek üzere.

Just do it!

Bazı arkadaşlarımız sanırım durumu tam anlamamış artık benim webdiyo.com projelerinde hiçbir yetkim yoktur sadece danışman olarak hizmet veriyorum buda belirli süre için geçerlidir.
Lütfen reklam, yönetim, güncellemeler vb. durumlarla ilgili mesaj atmayın.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Yeni güncellemeler hakkında bilgilendirme MawiLarq 15 1,600 10-10-2019, Saat: 19:36
Son Yorum: kivanct
Güncelleştirmeler Hakkında ! ` bRae 14 927 20-05-2019, Saat: 08:08
Son Yorum: ` ripeNess
Yeni iş ortaklığı | OyunYöneticisi.com MawiLarq 36 3,476 18-05-2019, Saat: 02:36
Son Yorum: MawiLarq
BLOG.WebDiyo.COM - Yeni sürümü ile yayında.! MawiLarq 6 488 13-03-2019, Saat: 10:14
Son Yorum: MawiLarq

Task