Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Yeni bir sınıf

Konu

Süper üye gelse 1k mesaj ve 100 konuda alınsa biz de rekabete girsek forum canlansa ? / Bu bir öneridir. \ ( Olursa lütfen 3 kere isim değişme gelsin. )

Tekrar Görüşmemek Üzere.
100 konu yapicam diye saçma sapan konular açın sonra xd

(06-04-2019, Saat: 21:32)Q47. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 100 konu yapicam diye saçma sapan konular açın sonra xd
Ban yemeden açarlarsa helal ederim.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Sanmam ancak ferudun cevap verir buna

@ MawiLarq Hazır konuda açılmışken bende bir öneri yapayım;

Klan, sunucu sahipleri için geçerli sadece bir üyelik sistemi nasıl olur? Herhangi bir yetki kavramından çok daha çok görünüş maksatlı?

(06-04-2019, Saat: 21:06)qRunt..`` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper üye gelse 1k mesaj ve 100 konuda alınsa biz de rekabete girsek forum canlansa ? / Bu bir öneridir. \ ( Olursa lütfen 3 kere isim değişme gelsin. )
Süper üyeyi Onursal üye olarak değiştirmiştik diye hatırlıyorum
Onursal ve aktif olarak 2 yetki bulunuyor
Şartlar zaten belli

(06-04-2019, Saat: 22:06)Kroxi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq Hazır konuda açılmışken bende bir öneri yapayım;

Klan, sunucu sahipleri için geçerli sadece bir üyelik sistemi nasıl olur? Herhangi bir yetki kavramından çok daha çok görünüş maksatlı?
Kurumsal üye yetkisi mevcuttur.Büyük klanlar için her klan sahibine verirsek çok karışacaktır şuanlık böyle iyi

(06-04-2019, Saat: 22:11)SancakTepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2019, Saat: 21:06)qRunt..`` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Süper üye gelse 1k mesaj ve 100 konuda alınsa biz de rekabete girsek forum canlansa ? / Bu bir öneridir. \ ( Olursa lütfen 3 kere isim değişme gelsin. )
Şartlar zaten belli

(06-04-2019, Saat: 22:06)Kroxi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ MawiLarq Hazır konuda açılmışken bende bir öneri yapayım;

Kurumsal üye yetkisi mevcuttur.Büyük klanlar için her klan sahibine verirsek çok karışacaktır şuanlık böyle iyi
Peki sizin için "Büyük Ekipler" tanımı nedir? Hangi kriterlere giriyor bu kısacası almak için, kime göre neye göre büyük ekip seçiliyoruz ya da bu kategoriye girmek için gerekli şartları rica edebilirmiyim?

Son Düzenleme: 06-04-2019, Saat: 23:20, Düzenleyen: RuHSuZ.
Belirli bir kitleye hitap etmelisiniz.

Ben bunu rekabet yaratmak için ortaya atmıştım tabiki. Başka bir sebebi yok.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
(06-04-2019, Saat: 23:16)Kroxi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2019, Saat: 22:11)SancakTepe* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Şartlar zaten belli

Peki sizin için "Büyük Ekipler" tanımı nedir? Hangi kriterlere giriyor bu kısacası almak için, kime göre neye göre büyük ekip seçiliyoruz ya da bu kategoriye girmek için gerekli şartları rica edebilirmiyim?
Büyük ekiplerden kastım
Büyük klanlar belirli bir kitleye hitap eden
Örnek Veriyorum şuan da Yoncü.com bir kurumsal üye hesabı var yani belirli bir kitleye hitap ettiği kişiler, klanlar klan isimlerine veya kendi şahsi hesabı üzerine kurumsal üye alabilir diye biliyorum fakat şahsi hesaptan emin değilim örneğin
X hesabı 500 konulu Adı mert siz bunu klan özel kurumsal üye yapabilirmisiniz bilgim yok

Ama kurumsal üyenin temel şartı
Belirli bir kitleye hitap etmesi gerekmekte

Alımlar için Site sorumlularına mesaj atabilirsiniz.

Son Düzenleme: 06-04-2019, Saat: 23:49, Düzenleyen: ` bRae.
Valla çok fikir geliyor yapmak için zaman yok he zamanı bazen buluyorum o zaman da benim kafa yok o yüzden güncellemeler oldukça yavaş yavaş gelecek çünkü tek ben çalışıyorum Üzüldüm

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | ANKET | Yeni katagori açılmalımı? MawiLarq 7 544 18-09-2020, Saat: 22:09
Son Yorum: JwG
Çözüldü   | Yeni Kategori YigitHD20 6 464 15-01-2019, Saat: 20:33
Son Yorum: MawiLarq
Çözüldü   | Yeni kural RuHSuZ 4 551 11-12-2018, Saat: 18:41
Son Yorum: ITenGriTR
Çözüldü   | Eski Oyunların Kaldırılması Yeni Oyunların Getirilmesi muh4mmed 2 509 03-07-2018, Saat: 23:06
Son Yorum: muh4mmed
Yeni Forum Sayfası?! v0ix 18 2,121 23-04-2018, Saat: 20:36
Son Yorum: .CrosS*

Task