Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Acil   | Win7 Klasör

Konu

Aldığım Hata Türü : (Klasör Silinmesi)
Ne Zamandan Sonra Almaya Başladım : (Dün Gece 12 Saatlerinde)
Hatayı Hangi Programda Alıyorum : (Tüm Programlar)

Hatayı Biraz Açıklarmısınız: (Masaüstüne Birşey Koyuyorum Örneğin Klasör Oluşturuyorum Ondan Sonra Yenile Yapıyorum Masaüstüden Kayboluyo Bunun Sorunu nedir Araştırma Yaptım Sonuç Alamadım Bilgisi Olan ?)

Ts3.ProGamesArea.Com
Counter Strike
Topluluk
Oda Aç Takıl
Ts3.ProGamesArea.Com
Kısaca çözüm özeti format

DOSTUM FORMATI ATTIKTAN SONRA OLDU ZATEN BU HEMEN FORMAT DİYE YORUMLARA GELMEYİN KALBİNİZİ KIRARIM

@menedit öncelikle sakin olunuz.Masaüstüne yeni klasör oluşturduğunuz zamanmı hepsi gidiyor yoksa rastgele bir zamandamı başına geliyorEğerki Rastgele bir zamanda ise windows defender tam tarama yapmayı dene eğer ki yeni klasör actıgında ise masaüstü sağ clik yapıp oradak görünüm > simge ile ilgili olan herşeyi kaldır olabilir.Bendede var aynı sorun bende bulamadım yeni klasör acınca oluyor ve actıgımda o tikler aktif duruma geliyor masaüstüm tertemiz gözüküyor.Bu aradada attığın formatı direkt setup gibi kurmadın umarım Gülmekten Ölüyorum biosdan kurmuşsundur inşallah.Forum üyelerine şiddet kin vb yazılı sözler yazmayınız!.

dostum masaüstüne internetten bi resim indiriyorum ondan sonra yenile yapıyorum kayboluyor

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task