Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Website İskelet Çalışması

Konu

Son Düzenleme: 02-03-2019, Saat: 11:17, Düzenleyen: Kirito.
Merhaba forum üyeleri ve yetkilileri ilk website tasarımı deneyimimi sizlerle paylaşmak ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

ÇÖN ( Çok Önemli Not ) : Kesinlikle Footer Kısmını Yaparken Forumun Footer'ına Bakıp Yapmadım KESİNLİKLE!!!

[Resim: f476dScreenshot_(4).png]

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Son Düzenleme: 02-03-2019, Saat: 11:20, Düzenleyen: Q47..
Gerçekten güzel görünüyor çok daha iyilerini yapman dileğiyle başarılar dilerim.

@Lostvayne bir zamanlar.. Gülmekten Ölüyorum

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
@ Q47. Bu yorumun için teşekkür ederim daha acemi olduğum için basit birşey yapmak istedim admin paneli ve içeriği bitince tüm forum üyelerimize hediye etmek istiyorum Gülücük

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
@ MawiLarq Teşekkür ederim seninde yavaş yavaş php-html-css-bootstrap kısmına girmen dileği ile

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Başarılı olmuş başarılar

@PawNod' Teşekkür ederim

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri
Son Düzenleme: 02-03-2019, Saat: 13:03, Düzenleyen: MTHDMR.
(02-03-2019, Saat: 11:16)Lostvayne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba forum üyeleri ve yetkilileri ilk website tasarımı deneyimimi sizlerle paylaşmak ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

ÇÖN ( Çok Önemli Not ) : Kesinlikle Footer Kısmını Yaparken Forumun Footer'ına Bakıp Yapmadım KESİNLİKLE!!!

[Resim: f476dScreenshot_(4).png]
Başarılı   Gülücük 
Boostrapt Kütüphanesi kullanmanı öneririm işlerini basitleştirecek ve modernleştirecektir.
Bknz; https://getbootstrap.com/

Düzeltme: Bootstrap*

@ MTHDMR Zaten ızgarayı bootstrapa uygun yaptım ama ekstra eklediğim buttonların mobil uyumlu hale getirilmesi lazım onuda halledicem

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
datebest.net - visit website and win smartphone! asssasQWQ 0 64 13-02-2023, Saat: 20:44
Son Yorum: asssasQWQ
datebest.net - visit website and win smartphone! BerkayKinG_28 0 77 05-02-2023, Saat: 14:04
Son Yorum: BerkayKinG_28
datebest.net - visit website and win smartphone! yasin065 0 44 01-02-2023, Saat: 20:16
Son Yorum: yasin065
datebest.net - visit website and win smartphone! GroVciu 0 46 29-01-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: GroVciu
datebest.net - visit website and win smartphone! @MasTerG@ 0 48 19-01-2023, Saat: 05:50
Son Yorum: @MasTerG@

Task