Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

üniversite de hangi bölümü okumalıyım ?

Konu

Merhabalar dostlar .

Birkaç gündür kafamı bu soru kemiriyor sizlere danışmak istedim

Üniversitede bilgisayar mühendisliğinimi tercih etmeliyim yoksa mekatronik mühendisliğinimi tercih etmeliyim ?

@ MawiLarq Bence bilgisayar mühendisligi okumalısın kendı ılgı alanım ama ben olsam orayı tercıh ederdım , Başarılar...

Union CSGO Mode
Kaldırım mühendisliğini oku hacı Gülmekten Ölüyorum

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
Son Düzenleme: 20-12-2018, Saat: 17:48, Düzenleyen: ITenGriTR.
Biraz eski ama,

PHP Kod:
Sıradan üretim yapan küçük ölçekli bir firmada ortalama 2500 TL ile 3000 TL arasında maaş rakamalar telaffuz edilirMaaş artmasının en büyük etkeni tecrübe olduğundan küçük ölçekli firmalar yeni mezun mekatronik mühendisleri için caziptir.17 Şub 2016 
PHP Kod:
Oracle 'da 3 yıllık database adminliği tecrübeniz varsa minimum 3000$ alabilirsiniz.. Önemli olan database adminliği konudundaki tecrübenizdir. Eğer 5 yıllık bir oracle tecrübeniz varsa 4500$ rahatlıkla alabilirsiniz. Bu tecrübe olarak söylediğim şeyler gerçekten de oracle ile ugraştığınız yılları ifade etmektedir. yani 10 yıl önce mezun olduysanız 10 yıllık oracle tecrübesinden bahsetmek yanlış olur. Gercekten de oracle db admin tecrübe yılı önemlidir. Ayrıca Oracle konusundaki tecrübeniz demek sadece bakım yapmak yedek almak upgrade etmek demek degildir. Zaten bu yüzden türkiyede Oracle konusundaki uzman sayısı bir hayli azdır ve onlar da iyi paralar kazanmaktadırlar..

Java konusunda 3 yıllık bir tecrübeye sahipseniz 2500$ alabilirsiniz. 3 yıllık java tecrübesi içerisinde yaptığınız çalışan projeler çok önemlidir.  Eğer 5 yıllık bir java tecrübesine sahipseniz 3500 dolar rahatlıkla alabilirsiniz. Hatta yaptığız projeler güzelse, çatır çutur kod yazabiliyorsanız bir sonraki işinize geçerken 4500$ isteyebilirsiniz. 
Maaşını geçersek, mekatronikte daha çok uğraş varmış gibime geliyor, bilgisyar mühendisliği daha kolay gibi.

megatronik tercih edersen makina-pc-yazılım mühendistlerinin bildiklerinin 2 katı bilirsin 15 günde 5k kazanan arkadaşlarım var fakat baya beyin yoruyor en iyisi çocuk saglıgı oku Gülücük

Lise öğrencilerinin sadece 12 üni. hazırlık yapan ve üstü öneri yaparsa çok makbule geçer tüm görüşleriniz için teşekkürler.

Mekatronik bence bende otomasyon mekatronik ogrencisiyim.

mesela filmlerde oynayabilirsin iyi para var ama hangi filmerde oynadıgına göre degişir Gülmekten Ölüyorum

Emirhan Bunu Çok önceden yazdığını görüyorum Ama bende bir şey eklemek İstiyorum.
Uğur Eğitim kurumlarında Çalışmaktayım , Öğrencileri genelikle Piyasaya doygun mesleklere değilde yeni ve gelişme aşamasında olan mesleklere itiyoruz Bu onlar için daha iyi oluyor .İlk onlar Mezun olduğu zaman ve o mesleker ile ilgili güzel bir yere geldikleri zaman kişisel gelişime önem veren sertifika programlarına itiyorum ben . Çünkü geliştikten sonra en önemlisi gelişmeye devam etmektir Gülücük

Emir seni tanıyorum mekatronik git sen

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task