Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Türkiye nin kara lekesi

Konu

Bana göre şuan yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devleti nin kara lekesi dir bu olay şuan çok şükür ki gökyüzünde dalgalanan 7 Türk Bayrağımız var (Türkiye Azerbaycan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kazakistan Türkmenistan Özbekistan Kırgızistan) Şuan Azerbaycan ve Türkiye nin Arası gayet iyi dir herhangi bir sorun yoktur fakat tarihimizde ne yazıkkı büyük bir kara lekemiz vardır olay şudur

Boraltan Köprüsü Katliamı ya da Boraltan faciası
Peki ya detaylar 
Azerbaycan Türkleri (146 kişi) öz vatanımız dedikleri Türkiye ye Sığınır Sovyetler İsmet inönü den sığınan Azerbaycan Türkleri ni Geri iade etmelerini ister
ve ne yazikki inönü kabul eder Azerbaycan Türkleri bizi onlara vermektense öldürün deselerde ne yazıkki teslim edilirler ve katliam gerçekleşir ve 146 Azerbaycan Türkünü şehit ederler 

Ağıt : 
düşman bekler karşıda, önüne kattı beni,
can alınan çarşıda, kardeşim sattı beni.

dönüp seslendim geri, merhametsiz birine,
beni siz vursaydınız, şu gavurun yerine.

Türküsü
https://www.youtube.com/watch?v=P8i9cDyn29Y

Dün çok önemli bir tarihti 18 ekim Azerbaycan Bağımsızlık Günü 

Umarım ki Halkımız ilerleyen zamanlarda çok daha iyi Türklük üne bağlı Dinine Bağlı Yöneticiler seçer ve bu utançı bir daha yaşamayız

... :/

Tekrar Görüşmemek Üzere.
her ne kadar CHP (dönem partisi) bu olaya duygusal bakmayın sovyetler tarafından işgal edilebilirdik deselerde 1 Türk ün 1 damla göz yaşı için mücadele edilmesi daha doru olurdu

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Türkiye bursada halı tarihi dangerx618 0 429 02-11-2020, Saat: 23:36
Son Yorum: dangerx618
Kara Delik Yakın İnceleme SkullHD 4 753 21-10-2020, Saat: 11:05
Son Yorum: lazermarkalama

Task