Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Tüm isteklerinizi ücretsiz ve hızlı şekilde çözüyorum!

Konu

95.173.173.59

Soccerjam modundan anliyormusun kanka

Abi Lutfen Yardım Et Bana Adminlere Özel Cift Ziplama 3 Kere Ban Yetkisi Olanda Olsun Ve Abi Benim Escape Serverımda T Geçen 10 Kişi Mesela Otomatik Hepsi Zombi Oluyor Ben Oyuna Giren Herkesin Ct Atılması Oto Olarak Ct Seçmesi Zombiyi Ve Nemesis Abi Sana Nemesis Model Atıyım Ona Uyumlu Yaparmısın Pls

.mdl v_knife_nemesis.mdl (Dosya Boyutu: 417.29 KB | İndirme Sayısı: 1)
.mdl nemesis.mdl (Dosya Boyutu: 1.27 MB | İndirme Sayısı: 0)
güncel.

+

+

+

Merhaba. Ben Şuan Bir Plugin Hakkında Birşeyler Deniyorum. Ama Bu Menüye 6. Seçenek Eklemeyi Denedim Ama Yapamadım. Belkide Kodlarını Kopyalarsam Olur Diye Düşündüm. Gerekli İse İşte Dosya:

Eğer Bunu Yapabilirseniz yani 6. seçeneğini ekleyebilirseniz vermekle bırakmayın , banada kodu verin plz. Teşekkürler  <3 <3

.sma admin_model_menu.sma (Dosya Boyutu: 2.15 KB | İndirme Sayısı: 0)
Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Projeler | İletişim | Web
--------------

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Ücretsiz Furien Mod CT ve T Menü lazım coolzje 1 188 06-07-2020, Saat: 23:53
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | Ücretsiz Mod Yapımı [ Pluginci Arayan Konuya ] By.KinG 10 424 25-10-2019, Saat: 11:46
Silinmiş Konu   | Ücretsiz Oda & Düşük Ping | TS3DayS.COM mryozgatlı 1 225 24-10-2019, Saat: 17:41
Silinmiş Konu   | lk yorum atan 1 kişiye ücretsiz 1 Tasarım Hakkı ! STudio HuLk 5 258 30-09-2019, Saat: 15:36
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Acil sağlık sorunu için evedi şekilde yardım sarihanhosting 2 367 29-07-2019, Saat: 14:05
Son Yorum: Pizza

Task