Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Ts3.MyFreeTeamSpeak3.Tk l Free Channel l Free Ts3 l Free SinusBot l Free I'm Bot

Konu

Merhabalar Bayimizin 3.Gününe Geldik Sonunda Gülücük Fakat Bazı Kıskanmalar Devam Ediyor Yok DigitalOcean Yok Şu Yok Bu Gülücük
Biz Ailemizi Kurduk Ortamımızda Güzel Sende Katılırsan Bizi Mutlu Edersin. Dostum Bizim Tek Farkımız Eğlencemiz Ortamımız Digerleri Gibi İlgisiz Deiliz Buna Emin Olun Fazla User Alınca Götü Kalkan Adminlerden Deiliz Gülücük
Ts3 : Ts3.MyFreeTeamSpeak3.Tk
Sitemiz : MyFreeTeamSpeak3.Tk[Bakımda] Web Panel Yapılıyor. Gülücük
Ts3 Ümüzden Kareler
https://i.hizliresim.com/r1Avnz.png
https://i.hizliresim.com/7DlZ5r.png
Saat Dikkat Gülücük
----------------------------------------------------------------------------
Lokasyon

Ülke : Germany
Sorgulama yaptığınız ip ülke bilgisi.
Bölge/Şehir : Hesse / Frankfurt am Main

Sayısal İpimiz : 104.248.36.80
Portumuz : 9987
----------------------------------------------------------------------------
Ddos Atıpta Adam Oldugunu Sananlar Umrumda Olsanız Ts3 Üme Ddos Atmanıza Engel Olurdum Ama Sikimdeki Kıl Kadar Değeriniz Yok.
root@Franqo*
Ama Unutma Userlerim Üzülürse Senide Ben Üzerim DDoser Kılıklı 13 Yaşındaki Ezme Gülücük

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SİNUSBOT Yardımlaşma alperen88 2 369 18-09-2020, Saat: 16:25
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Sinüsbot Sokamıyorum [~ TABUTCU ~] 1 186 18-09-2020, Saat: 13:51
Son Yorum: JwG
Silinmiş Konu   | Submit free guest post and images tinatrank 1 800 16-09-2020, Saat: 21:46
Son Yorum: TheFlash
Silinmiş Konu   | Linuxkurulum | Sinusbot - TS3 - OYUN | Scripti [Büyük Paylaşım] linuxkurulum 188 5,518 23-08-2020, Saat: 12:11
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | Mortalbilisim.COM | TeamSpeak3 - Sinusbot Hizmetleri BarisKarademir 1 852 04-09-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: ITenGriTR

Task