Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Town of Salem cs uyarlanırsa ! coderler bi bakın

Konu

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.
Bi fikir ortaya atacağım. Yapmak isteyen coder ve mapper arkadaşlar çıkarsa beraber çalışmayı çok isterim.
Öncelikle town of salem' den biraz bahsedeyim.
Tam hatırlamıyorum ama 10 civarı kişinin 1 köyde toplanıp çeşitli rollere bürünüp yazışarak oynanan bir oyun.
Town yani kasaba halkı, mafya yani köy halkını öldüren kısım ve tarafsız gibi bir grup bulunuyor.
Oyunda amaç bir tarafın diğerlerini geceleri öldürerek veya sabah asarak kazanması.(bazı roller farklı şekilde kazanıyor.)
Ben biraz üstünden geçtim siz internetten araştırabilirsiniz.
Gelelim uyarlamaya, ben diyorum ki mapper arkadaş öyle bir map yapsın ki;
Sabahları herkezin toplanabileceği bir yer ve geceleri gece işlevi olan rollerin diğer insanların evlerine gidebileceği bir map yapsın.
Bunu coder arkadaşalr kafasında nasıl tasarlar bilemem benim aklımdaki fikir şu,
Sabah gelinsin asılan yere herkez konuşsun falan ilk gün değilse 1 kişi voteyle ortaya alınsın ve sadece o konuşsun(kendini savunsun oyundaki gibi) peşine bir vote daha ve suçlu çıkarsa slaylansın değilse geri bırakılsın.
Birini öldürdüğünüzde ve öldüğünüzde bıraktığınız yazıları da gün gün ayarlanacak şekilde yapabilirsiniz.
En zor kısım galiba geceyi ayarlamak, birinin diğerinin evine gittiğinde olacak eylemi ayarlamak zor olacaktır ben zaten kendine baya güvenenleri bekliyorum Gülücük
Fikrimin taslağı bu, ben bu işe girerim diyenler beraber bir şekilde yapalım diyorum, fikirlerinizi de yoruma bekliyorum.

OSMANLI GAMİNG JAİLBREAK
95.173.174.9 / OSMANLİJAİLBREAK.TSKLAN.NET

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Prettys Girls in your town - Real-life Females NkysSama 0 2 1 saat önce
Son Yorum: NkysSama
Find Sexy Womans in your town for night - Verified Maidens byco61 0 4 2 saat önce
Son Yorum: byco61
Pretty Girls in your town - Verified Damsels emirisgodxx 0 6 6 saat önce
Son Yorum: emirisgodxx
Find Pretty Womans from your town for night - Real Women rebelss 0 12 Dün, Saat: 22:03
Son Yorum: rebelss
Pretty Womans in your town for night - Actual Women serseri3434 0 19 18-09-2024, Saat: 21:23
Son Yorum: serseri3434

Task