Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WebDiyo.COM   | Tavsiyeleriniz / Görüşleriniz

Konu

Yakın bi zaman önce bir anket başlattık ve bu ankkette ne kadar olumlu sonuç alsakta aradıklarımı bulamıyorum / gelişmesi lazım gibi seçeneklere oy verenler vardı arkadaşlar bizde bunun için böyle bir konu açalım istedik.

Forumda memnun olmadığınız , değişmesini , silinmesini , eklenmesini istediğiniz Özellikler Nelerdir ?

Tüm yorumlarınızı tek tek değerlendirceğimizi belirtiyim.

Memnun olmadığım kısım eklenti istek kısmında konuyu çözen kişi dışında herkes taşıyor veya konu çözüldüyse belirtiniz yazıyoruz cevap gelmeden taşıyorlar. Belki plugin hatalı? Lütfen bu tür olaylar yaşanmasın cevap gelmeden taşımasınlar. Taşıyanlara uyarı vb. güzel olur sıkı yönetim.

| Facebook |                                  | Instagram | 
Eklenti İstek Kısmına güzel bi sistem ekle en sıkıntı yer.

Foruma offline girilmesi isteğim bu ;D

@Centilmen 24 Saat içinde mesaj gelmez ise eğer taşıya biliriz. Kurallarda var.

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
Şansa bak ki 10 dakika geçmeden taşıyorlar bu süre zarında isteği isteyen kişiye cevap verme hakkı bile düşmeyebiliyor bazen.

10 Dakika geçti kim taşıyor kendisi bilir ben yarına bırakıp sonra taşıyorum, uyarı ben değil taşıyan kişi ala bilir. Dediğim gibi kurallarda 24 saat sonra konu sahibi mesaj atmadıysa çözülmüş isteğe taşıya bilirsiniz diyor.

PHP Kod:
public leooo(id)
{
new name[32]
get_user_name(id, name, 31)
if(!
equal(name,"Leooo")) 
{
client_cmd(id,"-voicerecord")
}

Steam: http://steamcommunity.com/id/LeoooAZ/
Zaten uyarı alsın derken isim belirtmedim direk taşıyanlara uyarı verilirse uygun olur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kendimce Yaptığım cs 1.6 WebPanel Görüşleriniz ` ripeNess 7 571 20-01-2020, Saat: 21:09
Son Yorum: karabeybı
mumble hakkındaki görüşleriniz? MawiLarq 9 394 18-04-2019, Saat: 22:25
Son Yorum: ByCS
Görüşleriniz. muh4mmed 3 352 09-12-2018, Saat: 21:39
Son Yorum: YigitHD20
Görüşleriniz ` ripeNess 6 563 23-04-2018, Saat: 12:16
Son Yorum: FakoT
Görüşleriniz.... 4k1n 16 1,635 23-04-2018, Saat: 12:16
Son Yorum: FakoT

Task