Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Tasarım hk.

Konu

Son Düzenleme: 28-10-2018, Saat: 20:45, Düzenleyen: Emrullah*.
Arkadaşlar Tasarımımı geliştirmek için önderdiğiniz (Kurs - Kitap - Eğitim Seti Vs) Bi kaynak varmıdır? Mobil oyun yapabilmek için az da tasarımımı geliştirmem gerekiyor.
Örnek olarak 3-5 fotoğraf bırakıyorum.

N: Photoshop CC gibi ders olabilir. Örnek olarak tasarım;
[Resim: depositphotos_92078778-stock-illustratio...ements.jpg]

[Resim: kisspng-button-mobile-game-user-interfac...571413.jpg]

[Resim: game-ui-interaction-strategy-game-button...704896.jpg]

[Resim: game-ui-design-online-game-5a28b2c67ab3c...465026.jpg]

Son Düzenleme: 28-10-2018, Saat: 20:56, Düzenleyen: Emrullah*.
(28-10-2018, Saat: 20:48)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oynu senmi yazdın ?
ordan şurdan burdan kitap kurs satın alıyorum mawişim. İşsizliği bırakıp fayda verecek işlere girmek istiyorum. Google adsense adwords facebook ve instagram (Reklamcılık) bilgim olduğu için, he bu arada adsense hesabını 6 ayda onaylattırdım. Şükürler olsun meyvenin tadını verecek <3

udemy'e gir phohotop eğitimlerine bakabilirsin

Başka yerlerden öğreneceğin photoshop eğitimleri Senin işine yaramaz Hangi işe hangi konuya yoğunlaşacaksan onun eğitimi Var Ki @EmreÖzdemir Udemy anlatırda Baştan şöyle birşey olur çok içe inerler basit olarak neyi kullanıp neyleri nereden alabileciğiniz çok daha sonra gösterilir yani udemy ve diğerleri çöp
https://www.youtube.com/watch?v=D7eADWW9rPw&t=
Video Banner ile alakalı fakat sana yardımcı olabilecek şeyler var Bir yerlerden başlayarak ileriye gidebilirsin şap diye öğrenmek istiyorsan Muhammed Paralı eğitimi var 2-3 Günde Çözersin Hepsini

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Bir İnsanın Kendini Geliştirmesi Zaman Alır, Kendini Geliştirmek İçin Sana Tercihim Bir Logo Veyatta Bir Tasarım Üstünde Yoğunlaşarak Kendini Geliştirebilirsin Para Vermeye Hiç Gerek Olmadağını Düşünüyorum Herkesin Beyni,Aklı Var Günden Güne Kendini Geliştirebilirsin.

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
önerileriniz için teşekkürler.

Son Düzenleme: 28-10-2018, Saat: 23:24, Düzenleyen: Zeze.Stained.
Zaman alır v.b birşeye gerek yok bir sayı söylenirken örnek o sayıyı önemsiz olarak değilde direk akıldan ezberleyebiliyorsanki yani sonradan söyleyen kişinin unutacağı örnek 15 774 681 gibi birsayı söylüyor ve birden sayı neydi diye soruyor aklında kaldıysa ki böylelikle ezberin iyi demektir senin için birşeyleri öğrenmek çocuk oyuncağı olurki Benim böyle 15 yıl önce gördüğüm çoçuğu bile hatırlayabiliyorken onların beni hatırlamaması çoğu şeyin üstüne uğraştığım için bazılarına göre gereksiz ama benim için bir amacı olan sayılar kelimeler sözcükler ve bunun gibi bir çoğunu kullanarak hem ezber hemde kendi dalında birşeyler elde edebilirsin sadece eğitim v.b şeyler değil bir kere kafana koyarsan onu 1-2 tekrarla zaten hep aklında kalacaktır böylelikle bunun üstüne gidersen zamanı geç 2 günde tasarım işi sendedir.

Ve Daha Tasarımın Ta Sını yapamayan öğüt verenler benimle s*d*k yarıştırma ben kimse ile s*d*k yarıştırmıyorum yarıştırmama gerek yok

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
(28-10-2018, Saat: 23:23)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaman alır v.b birşeye gerek yok bir sayı söylenirken örnek o sayıyı önemsiz olarak değilde direk akıldan ezberleyebiliyorsanki yani sonradan söyleyen kişinin unutacağı örnek 15 774 681 gibi birsayı söylüyor ve birden sayı neydi diye soruyor aklında kaldıysa ki böylelikle ezberin iyi demektir senin için birşeyleri öğrenmek çocuk oyuncağı olurki Benim böyle 15 yıl önce gördüğüm çoçuğu bile hatırlayabiliyorken onların beni hatırlamaması çoğu şeyin üstüne uğraştığım için bazılarına göre gereksiz ama benim için bir amacı olan sayılar kelimeler sözcükler ve bunun gibi bir çoğunu kullanarak hem ezber hemde kendi dalında birşeyler elde edebilirsin sadece eğitim v.b şeyler değil bir kere kafana koyarsan onu 1-2 tekrarla zaten hep aklında kalacaktır böylelikle bunun üstüne gidersen zamanı geç 2 günde tasarım işi sendedir.

Ve Daha Tasarımın Ta Sını yapamayan öğüt verenler benimle s*d*k yarıştırma ben kimse ile s*d*k yarıştırmıyorum yarıştırmama gerek yok
hele şükür azda zevk alıyorum. Bu bile yeterli. (Yani severek bi işi yapmak)

(28-10-2018, Saat: 23:23)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaman alır v.b birşeye gerek yok bir sayı söylenirken örnek o sayıyı önemsiz olarak değilde direk akıldan ezberleyebiliyorsanki yani sonradan söyleyen kişinin unutacağı örnek 15 774 681 gibi birsayı söylüyor ve birden sayı neydi diye soruyor aklında kaldıysa ki böylelikle ezberin iyi demektir senin için birşeyleri öğrenmek çocuk oyuncağı olurki Benim böyle 15 yıl önce gördüğüm çoçuğu bile hatırlayabiliyorken onların beni hatırlamaması çoğu şeyin üstüne uğraştığım için bazılarına göre gereksiz ama benim için bir amacı olan sayılar kelimeler sözcükler ve bunun gibi bir çoğunu kullanarak hem ezber hemde kendi dalında birşeyler elde edebilirsin sadece eğitim v.b şeyler değil bir kere kafana koyarsan onu 1-2 tekrarla zaten hep aklında kalacaktır böylelikle bunun üstüne gidersen zamanı geç 2 günde tasarım işi sendedir.

Tasarımın Ta Sını Yapamayan Ben Gülmekten Ölüyorum  Tamam Bay Çok Bilmiş Senle s*d*k Yarıştırmayacağım

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[Teşkilat Grafik Ekibi] Grafik ve Tasarım Ekibi. muh4mmed 3 532 27-04-2020, Saat: 17:22
Son Yorum: adasdasd12
Tasarım çekilişi yapıyorum Zeze.Stained 7 348 18-11-2019, Saat: 14:04
Son Yorum: ahmet0
Etkinlik   | Away Arts Yeni Sayfa ! [Tasarım Çekilişi] Away Arts 19 765 08-11-2019, Saat: 23:26
Son Yorum: Away Arts
Etkinlik   | 29 Ekime Özel İlk 3 Kişiye Tasarım [Ücretsiz] STudio HuLk 9 340 29-10-2019, Saat: 11:23
Son Yorum: Hüseyin Orkun
Etkinlik   | TS3 TASARIM PAKETİ ÇEKİLİŞİ [YENİ.18.20.19] STudio HuLk 10 411 19-10-2019, Saat: 14:57
Son Yorum: TheCrowns

Task