Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

[Tartışma] Sunucu Dolulukları

Konu

Merhabalar biliyorsunuz son zamanlarda Counter Strike 1.6 ortamı nedense kötü duruma gitti dolu sunucu ve aktiflik bulmak çok zor oldu bende merak edip bunu tartışmak istedim fikirlerinizi bekliyorum.

Yanımda Duramayan Herkes Karşıma Geçsin!...  Çekilin Önümden , Coolum
Sunucularda Sikinti Yok Player Konusunda Guzelce Ilgilenirseniz Guzel Klan Ismi Ile Serverler Yavasca Dolacaktir

Mesela bende uzun süre sonra tekrardan Counter Strike ortamına dönmek ve tekrardan sunucu açmak istiyorum fakat server doluluklarına baktığımda maks 14 den yukarı aktifliği olan çok az sunucu mevcut.

Yeni çıkan oyunlar(Pubg, Fortnite, CSGO) nedeniyle counter strike 1.6 kitlesi azalıyor

(09-01-2020, Saat: 09:48)Darksherion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni çıkan oyunlar(Pubg, Fortnite, CSGO) nedeniyle counter strike 1.6 kitlesi azalıyor
Doğru bu konuda önemli haklısın yeni oyunların etkisinde de olabilir.

(09-01-2020, Saat: 12:06)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşüş devam edecek
Bu gerçekten kötü bir haber çünkü her ne kadar CS:GO'da çıkmış ve oynanıyor olsada, ben şahsen CS 1.6'da aldığım jail ve pro zevkini CS:GO'da alamıyorum grafik olarak değil ama ortam ve muhabbet olarak 1.6 daha hoşuma giderdi Üzüldüm

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sunucu İsmi önerisi !RehaReiz! 6 276 05-03-2019, Saat: 17:19
Son Yorum: Neo

Task