Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Taraftarlar İçin Sosyal Medya

Konu

[Resim: photo_2019-03-31_14-57-50.png]

Ben ve 2 arkadaşım lise son sınıf öğrencisiyiz bu forum bizim ikinci sitemiz.Derslerden kalan az vakitler ve kısıtlı imkanlarla ilk açtığımız sitemizi kısa sürede 15.000 alexa değerlerine kadar çıkarmıştık.İmkanlar ne kadar kısıtlı olursa olsun bu sitemizi de daha fazla özenle büyütmeye çalışacağız. Bu konuda sizlerin desteklerinize önemli ölçüde ihtiyacımız var.Kısaca sitemizden bahsedeyim.

Forum tamamen taraftarlara hitaben kurulmuştur.İsterseniz iddia muhabbeti isterseniz takım özel bölümünde takımınızla ilgili tartışmalar yapabilirsiniz, ilk kez maça gidicekseniz ya da pasolig alıcaksanız merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz, ticaret bölümünde taraftar ürünleri satabilirsiniz yada yardım kampanyaları başlatabilirsiniz. Hepsi bu kadarla sınırlı değil bir taraftarın istediği herşeyi bir araya getirmeye çalıştık umarım hoşunuza gider ve bizi desteklersiniz.
Üye olmassanız bile görüş ve önerilerinizi aşağıya bırakırsanız çok mutlu olurum [Resim: smile.svg]

NOT:1 ay içerisinde maç bileti çekilişimiz olacaktır ve forum günlük 100 tekil hite ulaştığında mobil uygulamasını çıkaracağız.

Başarılar phpBB Kullanıyorsunuz bunu vBulletin olararak görmek isterdim

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sosyal Medya Paneli inurdemirelseo 0 16 15-09-2024, Saat: 16:36
Son Yorum: inurdemirelseo
İzmir Sosyal Medya Yönetimi Ajansı seohaberleri 0 14 14-09-2024, Saat: 22:09
Son Yorum: seohaberleri
İşletmeniz İçin Güvenilir Ambalaj Çözümleri btsan15 0 47 06-09-2024, Saat: 14:51
Son Yorum: btsan15
Gönül Dağı Ailesi Hiperaktif Sosyal Medya Platformu ile SEO ve Backlink Avantajları seohaberleri 0 28 01-09-2024, Saat: 00:26
Son Yorum: seohaberleri
Markanız İçin Özel Kozmetik Çözümleri ! MCH Cosmetic tourniers 0 16 29-08-2024, Saat: 14:58
Son Yorum: tourniers

Task