Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Takipci hilesi acil

Konu

Bana lazım değil bi arkadaşa lazım Dilimi Keseni Ben Keserim !

Valla bir kaç tane vardı ama kapandı hepsi arada az kaldı onlarda zaten mantığı siteye giriş yapan kişiler birbirini takip ediyor . Öyle bir sistem var kredilinin dışında .

Ne gibi sakat ? Zaten bütün sitelerde giriş yapmanı istiyor kredililerde bile . Giriş istemeyenler ise para istiyor Gülmekten Ölüyorum Eğer o dediğim sitelere girersen birbirini takip etme sen alacağın takipçiyi aldıktan sonra şifreni değiştir ve ayarlardan uygulama ayarları tarzında birşey vardı sanırsam ordan da onu kaldır kimseyi takip etmezsin .

İnstagram ise :
iyitakipci.com 300 Kredili
instagrambegenin.com Hızlı 100 Takipci ama 70 Atıyor
bonustakipci.com buda 250 veya 300 dü sanırım

İnstagram Takipçi Yaz internete, sonra fake hesap aç instagramdan kısa süre sonra kapanır o tekrar aç öyle öyle kendine yolla.

Emre nin dediği çok mantıklı aksi takdirde hesabın challenge düşüyor.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Şifre İstemeyen Ücretsiz İnsta Beğeni Hilesi - Türk muh4mmed 17 1,282 03-11-2019, Saat: 13:24
Son Yorum: nemesiskingofcs
Takipci Atma siteleri !AKINCI! 0 242 20-08-2019, Saat: 23:12
Son Yorum: !AKINCI!
Çok acil bilimkurgu filmi önerisi! MawiLarq 6 587 30-11-2018, Saat: 20:45
Son Yorum: Emre Özdemir
Acil Para LaZIM !RehaReiz! 5 820 18-07-2018, Saat: 23:25
Son Yorum: Emrullah*
Ram 8 gb ama 4gb kullaniyor acil destek !RehaReiz! 8 965 18-07-2018, Saat: 22:06
Son Yorum: Efsane

Task