Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Takım Gösterme Tabta

Konu

Bir oyuncuyu CT deyse TAB'da T'de göstermek veya specteyse T'de göstermek mümkünmü ?

Bilen var mı ?

Dediğinden pek birşey anlamadım ama sanırım sprite dosyasıyla yapılabilir. Oyunun ana işlevleriyle oynanması gerek.

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Adam diyelim Spec 'te ama TABdaki sıralamada Terorist olarak göstermek istiyorum birkaç ücretil plugincilere sordum yapılır dediler para yok.

Yapan serverler var eklenti bilgisi olanlar yardım etse ?

Ben isteğinizi tam anlıyamadım

@ MawiLarq mesela diyelim ben spec takımındayım. Eklenti ile beni TAB'taki oyuncu sıralamasında Teroristteymiş gibi gösterilmesini istiyorum.

Evet yapılabilir

Boş ol , boş ol , boş ol.
@ Smash yapar mısım?

Basit bir eklenti değil. Çok uğraştırır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | Futbol Takım Modeli Texture Düzenlemesi jurse99 1 234 28-11-2019, Saat: 09:47
Son Yorum: By.KinG
Silinmiş Konu   | takim birincilerine ödül düzenleme oxy 30 890 31-08-2019, Saat: 18:55
Son Yorum: Aconyonn
Silinmiş Konu   | Oto takım girme bozuk XaRex 2 273 18-08-2019, Saat: 01:03
Son Yorum: Smash
Silinmiş Konu   | Takım ismi değiştirme kuzenlergaming 2 302 15-08-2019, Saat: 11:17
Son Yorum: ITenGriTR
Silinmiş Konu   | DeathMatch takım eşitleme ` White* 1 305 07-08-2019, Saat: 19:00
Son Yorum: MawiLarq

Task