Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silinmiş Konu   | Tabda En cok öldureni oto izleme

1
304

Konu

Yeni Fikir Ölünce Tab En Çok Öldüreni Oto İzleme

Merhaba arkadaşlar aklıma yeni bir fikir geldi. Ben serverimde yeniden doğma kullanmıyorum istemiyorlar. Onun yerine ölen oyuncuların canları sıkılmasın diye öldükten sonra başkalarını izlerken otomatik tabda en çok öldüreni izleme başlasa çok güzel olur hem canları sıkılmaz ben bilerek tabda en çok öldüreni bulup onu izliyorum mesela bu otomatik izlense güzel olurdu böyle bir eklenti mümkün olabilir mi bilmiyorum ama paylaşmak istedim belki olur. 

Son Düzenleme: 23-09-2018, Saat: 09:16, Düzenleyen: ITenGriTR.
Açılan konularınız (Sadece Eklenti İstek Bölümünde) maximum olabilicek konu sayısı bir dir.

Forum kurallarına aykırı olduğun için konunuz silinmiştir .

Bir Hata Söz Konusu Olursa Bizlere Ulaşarak Düzeltebilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silinmiş Konu   | SıfırBir 5.Sezon 2.Bölüm İndirme ve İzleme Linki Emre Şen 4 4,384 31-01-2019, Saat: 16:28
Son Yorum: MawiLarq
Silinmiş Konu   | CS 1.6 ''F'' Tusuna Basınca Silahı İzleme Cem Adrian 2 952 04-02-2018, Saat: 00:02
Son Yorum: MawiLarq
Nasıl Öldüğünü İzleme |Öldüreni Anlık Görme| comolokko11 6 1,106 07-07-2017, Saat: 23:47
Son Yorum: Mariachi

Task