Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Sunucumhosting.com güvenilirmi?

Konu

sunucumhosting 'dan bir hizmet almayı düşünüyorum sizce güvenilirmi ?

Yaptığı sponsorluklar şahsen bana güvensiz bir firma olarak gösteriyor Sunucumhosting.com'u hizmetlerine baktım benzer fiyatlarda hizmet almak istersen önerim alastyr.com olucaktır.

Hosting firması ceo çok iyi bir insan ama destek sistemi 0 içinde 1 adet C- panel limitsiz hostingim vardı.
2. Bir hizmet olarak c-panel hosting aldım hosting ftp girilmiyor du bize verdikleri tepki girmeyi bilmiyorsunuz alpemix verin öğretelim biz hiçbir şey vermedik. Filezilla son bağlantıları kaydediyor sonra tıkladık girdi girmeyimi bilmiyor musuz dedik öğrenmişsiniz Dendi 2 ay sonra bu c panel mail geldi Direct admine taşıyın diye aynı fiyatta biz taşıdık reselleri 2 ayrı ürün olan adamlarin dediği şey limitsiz hostinginizide resellere taşıyın 2 ürüne farklı paralar verilmiş dedim 2 ürüne farklı para verildi bana limitsiz Direct Admin vermek zorundasıniz c -panel kapanacak sa ne zorunluğumuz var dedi 2 si farklı ürün dedim taşımanızi yapın veri kaybından biz sorumlu değiliz dediler S****rim yapicaniz iside sizide silin tüm ürünleri parasınıda G****üze sokun dedim. Ve müşteri hesabım engellendi para iadesi de yapılmadı haklı olduğum yerde küfür ettim biliyorum şuan Kapteyan firmasını kullanıyorum gerçektende memnunun

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task