Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Steam

Konu

Son Düzenleme: 16-06-2018, Saat: 19:55, Düzenleyen: Murat99.
Istediğim Çalışma : ( Steam Çizim Vitrini)
Istediğim Renkler : ( Verdigim Linkteki gibi )
Benzer Çalışma : ( Yapıcagınız Şey : https://steamcommunity.com/id/twineyS/ )
Eklemek Istedikleriniz : ( burakdonmez yazan yere muratekin veya murattekin yazcaksiniz 2- twineldyS yazan yere sizofreN yazcaksınız)

Güncel Gülücük

Hazırlıyorum elimden geleni kadar internet hızımdan dolayı biraz geç render alcak hazır olunca atıcam inşAllah

Gif boyutu yüksek oldugundan ezgif de url yi bulamamış akşam geldiğimde halledicem vericem gif url

Adobe Afeter Effects programıyla yapılıyor. Attığın tasarım internette mevcut zaten. "Steam Artwork showcase template" diye aratırsanız kolaylıkla bulabilirsiniz.

ahm3tcelik.github.io
bunu cs6'da yapmak imkansız zaten Gülmekten Ölüyorum video efectlerini kullanıp gife donüştürerek yapılabilir Gülmekten Ölüyorum

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
Aynen özel olarak arkadaşa belirttim benzerini yapabilirim ancak 1e1 aynısı olmaz , ayrıca ahmet senin belirttiğin gibi bir çok template var bunların içerisinde bunu bulmak zor Gülücük @amad.trgg

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | Steam Avatar logo numankaya 3 506 18-09-2020, Saat: 12:34
Son Yorum: JwG
Çözüldü   | Steam Profil İstiyorum BenFero 4 447 28-11-2019, Saat: 20:11
Son Yorum: By.KinG
Çözüldü   | Steam profil fotoğrafı istek AdaletNamluda 7 527 14-08-2019, Saat: 03:00
Son Yorum: MuhammeDesiqn
Çözüldü   | Steam Çizim Vitrini Tasarım ZσρняεS 27 2,057 30-07-2019, Saat: 13:43
Son Yorum: Pizza
Çözüldü   | Steam Profil Logo İstek WX''Timer 6 972 03-05-2019, Saat: 10:38
Son Yorum: Zeze.Stained

Task