Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

sorunu çözecek vardır belki içeri bi bakın dostlar yüksek sesli cızırdama + donma

Konu

Son Düzenleme: 15-07-2017, Saat: 00:09, Düzenleyen: mazor55.
laptop aldım yeni 2 ay oldu ilk 2 3 hafta sorun yoktu ondan sonra başladı tam ne zaman başladığından emin değilim internette youtubede film sitelerinde farketmez puhutvde internette video izlediğim her yerde videoyu izlerken ara sıra oluyor mesela 3 video izliyorum 1 tanesinde oluyor bazen 2 saniyelik oluyor bazen 10 saniye oluyor dediğim şey nasıl onu anlatayım pc donuyor izlediğim şey sırasında birşey yapamıyorum açamıyorum hiçbirşey kötüsüde cızırdama sesi geliyor bayagı bir yüksek sesle biraz geçtikten sonra seste gidiyor donmada gidiyor normal şekilde izliyorum bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim driverlerde sorun yok adobe flash playerdede sorun yok birileri k lite codec pack yükle demişti onuda yaptım yine sorun aynı lütfen yardım edin şimdiden eyvallah Gülücük

Son Düzenleme: 15-07-2017, Saat: 00:12, Düzenleyen: Epslion.
Yorum yazılmıyor ki başlık çok uzunmuş.

Heh yazılıyor, Şimdi yapman gereken hemen bir profesyonel soğutucu alman, bilgisayarın çok ısınıyor, bende de olmuştu aynısı, ya daha kötü olmadan soğutucu alıp öyle idare edeceksin, yada garantiye vereceksin ama format atarlar, harddisk içini saklamalarını söyle.

# Forum Kuralları #

And who wants to be king...
(15-07-2017, Saat: 00:11)Epslion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorum yazılmıyor ki başlık çok uzunmuş.

Heh yazılıyor, Şimdi yapman gereken hemen bir profesyonel soğutucu alman, bilgisayarın çok ısınıyor, bende de olmuştu aynısı, ya daha kötü olmadan soğutucu alıp öyle idare edeceksin, yada garantiye vereceksin ama format atarlar, harddisk içini saklamalarını söyle.
dayı soğutucu almayı düşünüyodumda dayı bazen mesela sadece chromeda film açık pc kötü değil ısınma sıfır yani öyle diyim sadece film açık yine takılıyordu

İlginç , okudum ama .d

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Masadan Birer Birer Ayrılıyor dostlar !AKINCI! 5 243 18-12-2019, Saat: 09:11
Son Yorum: By.KinG
İmza Sorunu[Destek] nemesiskingofcs 2 224 15-12-2019, Saat: 22:19
Son Yorum: TrxppyFade
Hadi Oyun Oynayalım Gir İçeri kaancilek71 42 884 11-10-2019, Saat: 11:50
Son Yorum: By.KinG
BANNER YAPAMAYAN KALMASIN! ( Banner Yapmayı Öğrenmek İsteyenler İçeri ) serhat2110 15 602 23-08-2019, Saat: 22:44
Son Yorum: serhat2110
Oldlar içeri NaoKredo 14 564 18-06-2019, Saat: 01:29
Son Yorum: SkullHD

Task