Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silahlara Parlama Effect Eklemek ?

Konu

(23-06-2019, Saat: 01:01)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak modeli milkshape'te  (tools/karisto..) decompile et
Model de parlatmak istediğin kısımları (.smd) kopyala/yapıştır ve isimlerini değiştir (örn. chrome_1, chro.. )
İsmini değiştiğin .smd dosyalarını sırayla milkshape'te açıp sağ üst taraftaki materials kısmında orda kendi dokusunun önizlemesinin altında  ismi yazar oraya basıp chrome texture'unu seç ve değiştir daha sonra file/export/.smd olarak aynı isimde kaydet her silah parçası için milkshape'i yenilemeyi unutma. 
İsmini değiştirdiğin dosyaların adını .qc dosyasınada ekle 
($body ''studio'' ''chorme_1'') 

Modeli compile ettikten sonra jed's view'de texture kısmında chrome texture'run chorme ve additive seçeneklerine tik at ve farklı kaydet

Bu kadar yazının üstüne birde modelleri yapıp atardım da mobildeyim k.b Gülmekten Ölüyorum
anlattığın için teşekkür ederim yapmayı deniyecem olmadığında belirtecem buraya

(23-06-2019, Saat: 01:01)Zeze.Stained Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak modeli milkshape'te  (tools/karisto..) decompile et
Model de parlatmak istediğin kısımları (.smd) kopyala/yapıştır ve isimlerini değiştir (örn. chrome_1, chro.. )
İsmini değiştiğin .smd dosyalarını sırayla milkshape'te açıp sağ üst taraftaki materials kısmında orda kendi dokusunun önizlemesinin altında  ismi yazar oraya basıp chrome texture'unu seç ve değiştir daha sonra file/export/.smd olarak aynı isimde kaydet her silah parçası için milkshape'i yenilemeyi unutma. 
İsmini değiştirdiğin dosyaların adını .qc dosyasınada ekle 
($body ''studio'' ''chorme_1'') 

Modeli compile ettikten sonra jed's view'de texture kısmında chrome texture'run chorme ve additive seçeneklerine tik at ve farklı kaydet

Bu kadar yazının üstüne birde modelleri yapıp atardım da mobildeyim k.b Gülmekten Ölüyorum

yazdığın şekilde yaptım ama olmadı bi türlü

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Silahlara Parlatma Efekti By Hazard 1 261 21-07-2019, Saat: 19:30
Son Yorum: By Hazard

Task