Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Server Mod Seçimi

Konu

Dostlar gelin bi beyin fırtınası yapalım;

CS90 Benim IP'm. Modu şu anda JailBreak fakat Jailde server'de adam gibi komutcu olmadığından server yükselmiyor sizce modu değişmelimiyim aklımda Zombi Modu var.

Öyle internettekiler gibi değil özel olarak editledim modeller falan hep değişik sizce öyle bi zombi moduyla atılsam ortaya tutarmı veya JailBreak devammı edeyim server 8 gün önce açıldı toplantıları 21 Kişi yapıyoruz iyimi sizce fikir verin bakalım.

jailbreak artık öldü başka bir mod tercih et

@"EmirhanKURT" Bencede sen ne önerirsin şöyle güzel bi ortam yapıp serveri zombiye çevireyimmi ? diğer modları düşündüm hani PRO ebesininki kadar var, GunGame vs. Modlarda kimse bilmediği için oynamıyor en mantıklısı zombi bence ?

Zombi veya CSGO Mod tutabilir.

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
@"EmirhanKURT" Hocam zombi moduna karar kıldım CSD'da 1 adet Zombie Escape var ama oda escape ben normal Plague kuracağım. İnşallah başarılı oluruz az sonra başlayacağım modu dizmeye.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task