Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kimdir

Konu

20 Şubat 2015'te Ege Üniversitesi'nde Yaşanan o acı gün 
Okullarında hainlik peşinde olan Terörist  grubuna karşı çıkan Milliyetçi ve Ülkücü harekatta en ön saflarda bulunan Ege Üniversitesi Ülkü ocakları Reisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Daha önce Bir çok kez Rektörlüğü uyardı Fırat Yılmaz Çakıroğlu, okullarındakı bu hainliği kabullenemeyen Fırat Yılmaz arkadaşlarıyla soluğu Ülkü Ocaklarında aldı Artık Ege Üniversitesi nde Harekatlere başladı

Atatürk ve Bayrak Yürüyüşünde artık hedef haline gelen Fırat Yılmaz Çakıroğlu Sınavlara bile polis eşliğinde giriyordu herkes onun için endişelenirken o korkmuyordu Bu düzeni değiştireceğim diyordu 

Ülkü Ocakları olarak Basın açıklaması :  [/url][url=https://hizliresim.com/YdOgLl][Resim: YdOgLl.jpg]
Mücadelimizi 20 kişi kalsak da 30 kişi kalsak da bu vatan hainlerine karşı yürüteceğiz Allah ın İzniyle
[Resim: DOy7b6.jpg]
20 Şubat Günü okullarında çıkan kavgada Fırat Yılmaz Çakıroğlu Bıçaklanmış tı arkadaşları polislere her ne kadar polis aracıyla hastaneye götürelim deselerde izin vermediler ambulans geç kaldı Fırat Yılmaz Çakıroğlu Şehit Düştü 

Cenazesine Onbinler Katıldı

[Resim: RgOnZ6.jpg]

[Resim: p5G63m.jpg]

Milliyetçi Harekat Partisi,Cumhuriyet Halk Partisi,Büyük Birlik Partisi ve daha birçok partiden katılımlar ve tepkiler vardı

İşte Fırat Yılmaz Bu hain Kahpelere Karşı verdi Mücadelesini 

[Resim: 86NYvQ.jpg]

[Resim: an1zQ5.jpg]

Ruhun Şad olsun Yiğidim 

Değiştirdin Bu Düzeni

Allah rahmet eylesin

1.Nesil yazar
Sanki bilerek ölüme terk edilmiş gibi.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Allah Rahmet Eylesin.

I Just Burning Myself

?♏♒♏■■♏❍♏ ♑♓⧫ ◻◆⬧⧫
O en öndeki yeşil pankartı açanı bulucaksın tek başınayken 2 kişi tenha bir yerde bam güm döveceksin bak bir daha ağzı açılıyor mu devlet bunlara çok yüz veriyor ben olsam yakar atardım hem benim ülkemde yaşıyacak hemde beni istemiyecek hadi lan ordan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

(06-08-2019, Saat: 15:00)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O en öndeki yeşil pankartı açanı bulucaksın tek başınayken 2 kişi tenha bir yerde bam güm döveceksin bak bir daha ağzı açılıyor mu devlet bunlara çok yüz veriyor ben olsam yakar atardım hem benim ülkemde yaşıyacak hemde beni istemiyecek hadi lan ordan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
hepsini tek tek ya valla bak at la keranelere adamlar zaten becerecek karı arıyor gönderin askeriyeye bu kahpe karıları

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ülkemizin Baş Tacı Aziz Sancar Kimdir ? `SherLock 2 557 24-08-2019, Saat: 00:01
Son Yorum: sXaPeL*19
Metehan (MÖ 234-MÖ 174) Kimdir? sXaPeL*19 0 498 23-08-2019, Saat: 23:50
Son Yorum: sXaPeL*19

Task