Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Rix (kroxi yeni hesap) şikayetçiyim

Konu

Arkadaşlar herkese merhabalar;
bu kroxi adlı kişinin yeni hesabının rix olduğunu düşünüyorum, forumdan ban yedikten hemen iki  gün sonra (Rix) adında bir hesap açıldı ve kroxi ile aynı şekilde saçmalıyor.
Forumdaki yetkililerin gerekli işlemleri sağlayıp gerekli adımları atmasını talep ediyorum.
ŞİMDİ KANITLARA GEÇELİM!
Rix Kayıt Tarihi ;
"Kroxi Bu tarihten 2-3 gün önce forumdan uzaklaştırılmıştı."
[Resim: 5cc8534940927_rix2.png]
Bu olaylardan öncede "Kroxi" Foruma VEDA! İsimli bir konu açmıştır!
[Resim: 5cc85390d8004_rix4.png]Burada herkese alttan alttan laf sokma çabasına giren "Kroxi" Forumu  bıraktığını belirtmiştir.

Burada ise yine Rix (kroxi) adlı şahıs yine saçma sapan bir şekilde "Kimseden KORKMAYAN TEK SV SAHIBI BENIM!" ifadesini kullanmıştır.
anlamadığım kısım şu, neyden korkabilirsin? alt tarafı oyun. sen kendini ne olarak görüyorsun? niye bu kadar saçmalama çabasındasın ?
ve daha sonrasında da kendi hesabı olan "KROXI" (FORUMU BIRAKAN KİŞİ) den BANI KALKTIĞI İÇİN, kendine yorum atmıştır.

[Resim: 5cc851e5d330c_rix3.png]
UZUN LAFIN KISASI; Bu şahısın akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum, sürekli bir gündem olma çabası ve diğer clanları & kişileri aşağılama çabasındadır.
ayrıca BraveFriends gibi saçma bir clanıda kimsenin tanıdığını düşünmüyorum burada prim yapıp gündem olmanın bir faydası yok Gülücük  
NEYSE OYUN İÇİNDEN FİLM İZLEMEYE DEVAM ARKADAŞLAR...

Komiksin, sen beni güldürdün ya Gülmekten Ölüyorum

Gerekli incelemeleri yapabilirler tabii ki, ki ben daha önce de dedim hala da demekteyim, kroxi defalarca bana önceden yazan birisi. Kişinin kendisiyle 1-1 Reelde görüştüm yalan yok yanıma kadar geldi kendisi ki gerek fotoğraflarımız gerek whatsaap konuşmalarımız hala bende duruyor.

Anlamadığım Kroxi bana daha önce de durumu anlattı siz her zaman sizi zor duruma sokan, sizi rezil eden kişiler hakkında işlem başlatılmasını istemeniz çok tuhafıma gidiyor Gülücük

Açıkçası bu batuhan ile bu duruma geleceğimi kroxi bana belirtmişti, hakkında atıp tutmuştu ancak ki benim sorunum olmayacağını dile getirmiştim, bizi bu kadar takip etmen haddinden fazlasıyla güzel.

Konuma gelip saçma terimler kullanıyorsun, hani eleştiri yapabilsen saygı duyacağım seni adam yerine koymayıp gerekli cevabı verdiğim için ve fikre olumlu dönüşler sağlandığını gördüğün için herhangi bir verecek cevabın olmadığı için bu gereksiz konuyu açmışsın, bu tarz konuları keşke ts3 çağırsan ÖM atıp oralarda çözsek çünkü ben bu tarz işlemlerle forumda uğraşma taraftarı değilim, burada onlarca beni seven ya da sevmeyen insan var aramızdaki proplemi forumda çözmek sorunun çözümü değil.

@ MawiLarq ARKADAŞA REST ÇEKİYORUM, GEREKLİ İNCELEMELERİ YAPIN HODRİMEYDAN!

Belirtilen hesabın herhangi bir devam eden cezası bulunmamaktadır şikayet gereksiz bulunmuştur bir işlem yapmıcağım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Futkan Otacı'dan Şikayetçiyim | Forum Dışı Şikayet akkus71 0 296 24-01-2020, Saat: 12:17
Son Yorum: akkus71
Kroxi. 'den şikayetim. CaptainAmerica 29 1,845 09-04-2019, Saat: 21:07
Son Yorum: MawiLarq

Task