Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Respect Gaming sahibi

Konu

Son Düzenleme: 12-07-2019, Saat: 15:35, Düzenleyen: PawnMaster.
Giriş yapmanın sebebi sadece @Nejovte
İçin.
Sen benim yanımda bana plugin yap diyen ve ben sana tüm vaktini ayıramam diyince de 25 yaşındaki adamdan para alıp para teklif ettin ve bende tamam dedim.Sonra da sırf beni forumdan yasaklatmak için bu konuyu açtın ve ilgilenmeyince de yani boş hareketlerine devam edince de banlandın.Burada orada hostları kötülemeyin.Bende bir ara sinirlendim konu açtıö ve bundan başta @ MawiLarq olmak üzere özür diliyorum  ama bizim de sabtımız bir yere kadar.Hostları kötülemeyi bırakın, şuan 2 adet host ve 2 adet forum aktif olarak gitmekte ve sizde böyle yaparak başka tarafları düşürmeye çalışmayı bırakın.

Son Düzenleme: 26-07-2019, Saat: 08:58, Düzenleyen: Nejovte.
(12-07-2019, Saat: 15:32)PawnMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Giriş yapmanın sebebi sadece @Nejovte
İçin.
Sen benim yanımda bana plugin yap diyen ve ben sana tüm vaktini ayıramam diyince de 25 yaşındaki adamdan para alıp para teklif ettin ve bende tamam dedim.Sonra da sırf beni forumdan yasaklatmak için bu konuyu açtın ve ilgilenmeyince de yani boş hareketlerine devam edince de banlandın.Burada orada hostları kötülemeyin.Bende bir ara sinirlendim konu açtıö ve bundan başta @ MawiLarq olmak üzere özür diliyorum  ama bizim de sabtımız bir yere kadar.Hostları kötülemeyi bırakın, şuan 2 adet host ve 2 adet forum aktif olarak gitmekte ve sizde böyle yaparak başka tarafları düşürmeye çalışmayı bırakın.
Ulan Yarıldi O Yonetim Ekibindeydi Tabi Para Verecekti Yas Olarak Bize Abilik Yapicakti Bu Aralar Sanalda Herkesin Bisi Kalmiş ? Tm Doğru Plugin Yapmasini Bilmiyordum Artik Tecrubelendim Suan Butun Forumlarda %90 Pluginci Bile Değil Allienmodders Yok Ordan Yok Şurdan Plugin Bir Satırini Alip Google Ceviri Ile Turkcelestiriyor O Para Lafına Gelince 
Ben Okul Zamani Sirf Insanlar Oyun Oynayip Ortam Yapalim Diye Yemeden Icmeden Aylik Sw ye 7 ay her ay 120 tl odedim sw gelip reklamlar olsun kimsenin apacik skinde olmadi forumda son 2 ay bosuna para vermis oldum keske ilk oyunculuguma oyunyoneticisi basladigim gibi oyunyoneticisi server acsaydim simdi belki on ip lerdeydim 
SANALDA CAPS LOCKU ACIK BIRAKMA YERLER ABISI ??

Hatta Cs147 Iken Bile Bi Yektaaa Yardimci Olmustu Plugine Oda Eski Bir Klan Oyuncusuydum Canim Abim Yardim Etmisti 1 Ay da Onun Sayesinde 300 tl para kazanip on ip almistim sonra dusmanlarim olsun yediremeyip coluk cocuk dolandirdi filan dediler iste insanlar cekemeyince bahane hem diss atar olmuş sonra onlar bana 2 inat sw aldi bi guzel yasaklattim hatta son 1 ip gizli olarak aldilar 800 Tl Zarara Soktum Onlari 3 Ayda
ERGENLER GIBI YAZIMMI
#KIMSEBASEDEMEZ
??????????

Ha forumda yasaklanma nedenimi söyleyim pluginciler ya pc hakkinda her boku biliyorlar ya hic boktan haberleri yokmuŞ // forumda yeni hesap actim qRiLarq Diye Nejovte Nickini Biraktim Saldirilar Vs Dolayı // eski yasaklı ismiymis tm o isimli yasakli olsun ben nerden bileyim direk forumdan yasak atma sebebini ve sonra facebook dedim ki yek-ta ya benim ip bakmadan eski ip yasakli ipsine bak forumdan aynimi diye sonra ben yek-ta00 diye hesap acip millete kufur etsem sen yasaklanirmisin dedim sonra bön bön pc monitorune bakmistir ve yorum engeli atmiştir bana //

Ben şuan senle çok rahat baş ediyorum.
Azcık saygılı olmayı bilsen bu kadar düşmezdin.

Son Düzenleme: 26-07-2019, Saat: 11:00, Düzenleyen: ITenGriTR.
(26-07-2019, Saat: 10:15)By.KinG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şuan senle çok rahat baş ediyorum.
Azcık saygılı olmayı bilsen bu kadar düşmezdin.
Hersey icin ozur dilerim kötü bir donem yasadim zaten yapcak bisi yok zamani geri alamiyoruz ama ben pc bozuldugu halde sw uzatip boyle laf etmelerine uyuz oluyorum

Argo kullanmadan devam edin tartışmaya lafım yok.Ama şunu anladım @Nejovte bir zamanlar kötü şeyler yapmışsın benimde sevmediğim şeyler bence tüm klanlara bir özür borcun vardır

(26-07-2019, Saat: 11:02)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Argo kullanmadan devam edin tartışmaya lafım yok.Ama şunu anladım @Nejovte bir zamanlar kötü şeyler yapmışsın benimde sevmediğim şeyler bence tüm klanlara bir özür borcun vardır
Özür Dilerim

(26-07-2019, Saat: 08:47)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2019, Saat: 15:32)PawnMaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Giriş yapmanın sebebi sadece @Nejovte
İçin.
Ulan Yarıldi O Yonetim Ekibindeydi Tabi Para Verecekti Yas Olarak Bize Abilik Yapicakti Bu Aralar Sanalda Herkesin Bisi Kalmiş ? Tm Doğru Plugin Yapmasini Bilmiyordum Artik Tecrubelendim Suan Butun Forumlarda %90 Pluginci Bile Değil Allienmodders Yok Ordan Yok Şurdan Plugin Bir Satırini Alip Google Ceviri Ile Turkcelestiriyor O Para Lafına Gelince 
Ben Okul Zamani Sirf Insanlar Oyun Oynayip Ortam Yapalim Diye Yemeden Icmeden Aylik Sw ye 7 ay her ay 120 tl odedim sw gelip reklamlar olsun kimsenin apacik skinde olmadi forumda son 2 ay bosuna para vermis oldum keske ilk oyunculuguma oyunyoneticisi basladigim gibi oyunyoneticisi server acsaydim simdi belki on ip lerdeydim 

Hatta Cs147 Iken Bile Bi Yektaaa Yardimci Olmustu Plugine Oda Eski Bir Klan Oyuncusuydum Canim Abim Yardim Etmisti 1 Ay da Onun Sayesinde 300 tl para kazanip on ip almistim sonra dusmanlarim olsun yediremeyip coluk cocuk dolandirdi filan dediler iste insanlar cekemeyince bahane hem diss atar olmuş sonra onlar bana 2 inat sw aldi bi guzel yasaklattim hatta son 1 ip gizli olarak aldilar 800 Tl Zarara Soktum Onlari 3 Ayda
ERGENLER GIBI YAZIMMI
#KIMSEBASEDEMEZ
??????????

Ha forumda yasaklanma nedenimi söyleyim pluginciler ya pc hakkinda her boku biliyorlar ya hic boktan haberleri yokmuŞ // forumda yeni hesap actim qRiLarq Diye Nejovte Nickini Biraktim Saldirilar Vs Dolayı // eski yasaklı ismiymis tm  o isimli yasakli olsun ben nerden bileyim direk forumdan yasak atma sebebini ve sonra facebook dedim ki yek-ta ya benim ip bakmadan eski ip yasakli ipsine bak forumdan aynimi diye sonra ben yek-ta00 diye hesap acip millete kufur etsem sen yasaklanirmisin dedim sonra bön bön pc monitorune bakmistir ve yorum engeli atmiştir bana //
Kaç yılından yazıyosun sen kardeşim? #KİMSEBAŞEDEMEZ ne qqjwqokfowqjfmwqofgmwqg

(26-07-2019, Saat: 11:43)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-07-2019, Saat: 08:47)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İçin.

ERGENLER GIBI YAZIMMI
#KIMSEBASEDEMEZ
??????????

Ha forumda yasaklanma nedenimi söyleyim pluginciler ya pc hakkinda her boku biliyorlar ya hic boktan haberleri yokmuŞ // forumda yeni hesap actim qRiLarq Diye Nejovte Nickini Biraktim Saldirilar Vs Dolayı // eski yasaklı ismiymis tm  o isimli yasakli olsun ben nerden bileyim direk forumdan yasak atma sebebini ve sonra facebook dedim ki yek-ta ya benim ip bakmadan eski ip yasakli ipsine bak forumdan aynimi diye sonra ben yek-ta00 diye hesap acip millete kufur etsem sen yasaklanirmisin dedim sonra bön bön pc monitorune bakmistir ve yorum engeli atmiştir bana //
Kaç yılından yazıyosun sen kardeşim? #KİMSEBAŞEDEMEZ ne qqjwqokfowqjfmwqofgmwqg

ERGENLER GIBI YAZIMMI 

#KIMSEBASEDEMEZ

Özrünü bana yapman ya da sadece buradan duyurman bir içe yaramayabilir, özür dilemek sorunları da telafi etmez...

Herkesin sorunları vardır ve sadece senin derdin yok biz krallıkta yaşıyor değiliz ama sen iyi yaklaşmak yerine kötü yaklaşıp sinirini insanlardan çıkartıyorsun, bunu YAPMA.

@ademakcan sende yorum kasma cabasındaysan başka şekilde yap, insanların üstüne giderek değil.

(26-07-2019, Saat: 11:51)By.KinG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özrünü bana yapman ya da sadece buradan duyurman bir içe yaramayabilir, özür dilemek sorunları da telafi etmez...

Herkesin sorunları vardır ve sadece senin derdin yok biz krallıkta yaşıyor değiliz ama sen iyi yaklaşmak yerine kötü yaklaşıp sinirini insanlardan çıkartıyorsun, bunu YAPMA.

@ademakcan sende yorum kasma cabasındaysan başka şekilde yap, insanların üstüne giderek değil.
Ne yorum kasıcam kardeşim benim Gülmekten Ölüyorum Sadece komik. Sende burada duyar kasma.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
JASTMARİAN GAMİNG < SEZON ARASI > d1//ferhat 4 374 07-06-2019, Saat: 00:20
Son Yorum: Smash

Task